Комплекс вправ від Дженіфер Лав Х`юіт

Все буде добре

Пляжний сезон у самому розпалі і щоб мати чудовий вигляд достатньо лише зробити фігуру жіночнішою і сексуальнішою! А для цього потрібно сформувати талію, прибрати живіт і підтягнути стегна – запевняє чемпіонка Ірина Мерлені. І рекомендує 5 простих вправ, за допомогою яких вона прийшла у форму після пологів!

ВПРАВА 1: МАСАЖ ЖИВОТА

Прес повинен бути трохи напружений, щоб знизити тиск на внутрішні органи. Почніть з легких погладжувань, підсилюйте натиск поступово. Головне – не допускати больових відчуттів. Зробіть 20 кругових рухів за годинниковою стрілкою. Потім перейдіть до активної фази самомасажу – активно розімніть живіт двома долонями “знизу вгору”, від самого низу до ребер – одна ваша рука йде вниз, а інша вгору. Кожну сторону по черзі кілька разів. Завершіть самомасаж круговими погладжуваннями.

ВПРАВА 2: МАСАЖ СТЕГОН

Кожну ногу розітріть легкими круговими рухами. М’язи повинні бути у спокійному стані. Потім зовнішню поверхню стегон розімніть кісточками, а внутрішню – ребром долонь. Можете сміливо розтирати проблемні ділянки кулаками, жирові складки повинні активно перекочуватися. Завершіть самомасаж стегон поплескуваннями!

ВПРАВА 3: ПОЗИЦІЯ СТУЛА З ОБЕРТАННЯМ СТЕГОН

Встаньте прямо, ноги разом. З’єднайте долоні на рівні грудей, злегка зігніть коліна. Підведіть стегна спочатку в праву (А), потім в ліву сторону (Б), окреслюючи ними півкола. Виконуйте вправу, обертаючи стегнами то в одну, то в іншу сторону. Виконуйте вправи по порядку в однаковому темпі протягом 1 хвилини. Відпочиньте секунд 10 і послідовно зробіть ще 4 підходи!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Схуднення за типом ожиріння — новый чудовий метод!

ВПРАВА 4: БУРПІ З ПЛІЄ

Встаньте прямо, ноги – ширше плечей, стопи повернені пальцями назовні. З’єднайте долоні перед собою на рівні грудей, виконайте присідання (А). Далі, упріться руками в підлогу (кисті – чітко на лінії з плечима) і прийміть позу планки, стопи – на ширині плечей (Б). Виконайте стрибок вперед, повернувшись в положення (А) – ноги ширше плечей. Потім розгорніть стопи пальцями назовні і прийміть вихідне положення. Відпочиньте і зробіть ще 4 підходи!

ВПРАВА 5: ДИНАМІЧНА ПОЗА ВЕРБЛЮДА

Сядьте на коліна, ноги – ширше плечей, великі пальці ніг стикаються у вас за спиною. Підніміть руки вгору і зімкніть долоні над головою. Злегка опустіть сідниці вправо вниз, утримуючи їх у повітрі (не сідайте на п’яти), піднімайтеся в ліву сторону. І навпаки. Вийде, що ви обертаєте стегна, описуючи півколо. Продовжуйте рухатися 1-2 хвилини. Поверніться у початкове положення. Відпочиньте і зробіть ще 4 підходи!