Як приготувати стручкову квасолю, щоб схуднути?

Все буде добре

Ви вважаєте, що ситна вечеря не дозволить вам схуднути? А ось і помиляєтесь! Кулінар Алла Ковальчук та дієтолог Світлана Фус знають секрети, як за місяць скинути 5 кілограм завдяки правильному приготуванню і вживанню спаржевої квасолі!

Секрет №1: Для приготування молодої стручкової квасолі достатньо 5 хвилин. І за цей час вона не втратить своїх вітамінів та інших корисних речовин. Тільки намагайтеся розрізати стручки всього на 2-3 частини. Чим більше нарізані овочі, тим менше поживних речовин вони втрачають при варінні.

Секрет №2: Крім того, якщо варити стручкову квасолю більше 5 хвилин, вона розвариться і розповзеться. А щоб вона не втратила колір від високої температури: її потрібно відправляти у вже киплячу і підсолену воду, а не в холодну і додавати на 1 кг квасолі – 0,5 ч. л. харчової соди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як схуднути швидко і легко: хлібці, пророщені зерна, стевія?

стручковая фасоль

Секрет №3: Для того, щоб квасоля стала хрусткою, після варіння її потрібно швидко виловити і відразу ж помістити в лід або в крижану воду на 15 хвилин. До того ж, цей секрет допоможе зберегти колір квасолі, який може змінитися під впливом повітря.

Щоб позбутися 5 кг за місяць, досить три рази на тиждень готувати собі на вечерю 150-200 г стручкової квасолі. Звичайно ж, це повинні бути легкі дієтичні страви – рагу, теплі салати, запечена стручкова квасоля без додавання калорійних інгредієнтів.

Результат залежатиме від декількох пунктів:

від надмірної ваги до того, як ви включили стручкову квасолю в свій раціон;

від того, яка кількість води затримується у вас в організмі;

від того, наскільки калорійний ваш звичний раціон.