Конкурс: зшийте новорічний костюм для малюка!

Все буде добре

Ми оголошуємо конкурс народних умільців! Якщо Ви вмієте шити і можете створити гарний новорічний, карнавальний або ж просто цікавий костюм для дитини без швейної машинки, тоді у вас є унікальна можливість взяти участь у конкурсі і продемонструвати свій талант на всю країну!

Всі ми маємо унікальні здібності, проте іноді таланти потрібно розкривати! Саме тому ми активно шукаємо людей, які могли б проявити себе повною мірою, і показати, що красу можна створювати і без особливих зусиль! Чи замислювалися Ви над тим, що Ваше захоплення є не просто хобі, а покликання? Якщо у Вас є здатність майже з нічого зробити щось дивовижне всього за годину, тоді Вам просто необхідно взяти участь у конкурсі народних умільців!

Надсилайте нам фото своїх робіт з коротким описом за адресою: вулиця Івана Шевцова 1, Київ, Україна, 02000, або на електронну пошту: vsebudedobre@ukr.net. Авторів найоригінальніших костюмів, ми запросимо до нас у студію, щоб ви могли поділитися своїми ідеями та вміннями на всю країну! Переможців ми оголосимо в ефірі 11 і 12 грудня!

Ознайомитися з правилами конкурсу.