Цвіль вбиває вас! Як позбутися грибка за 2 тижні?

Все буде добре

У вашій ванній кімнаті з’явилися «цвілі ділянки», і ви вже випробували всі дорогі засоби, але нічого не допомагає? Тарас Шпіра розповів і показав, як за допомогою простих маніпуляцій вже за 2 тижні ви забудете, що таке цвіль!

Засіб від цвілі

Вам знадобиться:

100 г води;

50 г столового оцту;

50 г перекису водню;

25 г борної кислоти.

Застосування:

Необхідно всі інгредієнти змішати в одній ємкості. Перед нанесенням на «квітучі ділянки» розчин потрібно підігріти до температури 50-70° С, щоб підсилити дію активних речовин. Свіжоприготований засіб нанести і залишити на деякий час, а потім змити.

Також необхідно займатися профілактикою ділянок, щоб спори цвілі не повернулися назад. Для цього налийте трохи оцту в розпилювач і збризкуйте проблемні місця через день протягом двох тижнів.

плесень

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як перемогти ванну-вбивцю.

Причини появи цвілі

Найчастіше цвіль з’являється через підвищену вологість та нестачу вентиляції. Система вентиляції в квартирах радянських побудов та більшості новобудов спроектована так, що повітря заходить через щілини у вікнах, вхідних дверях, а виходить через вентиляційні канали в кухнях, ванних і туалетних кімнатах.

Установка вхідних дверей з герметичним притвором, пластикових вікон, більш герметичних, ніж старі дерев’яні вікна, порушує і приплив, і відтік повітря з квартири. У цих умовах повітрообмін в квартирі різко знижується, а ймовірність підвищення вологості збільшується. Якщо часто не провітрювати квартиру, то цвіль рано чи пізно з’явиться, особливо у ванній кімнаті, де є ідеальні умови для розвитку грибка.

Не чекайте, поки цвіль займе весь ваш будинок і зіпсує вам здоров’я, позбудьтеся ненависного грибка вже зараз!