Урок для ідеальної господині: ваше молоко ніколи не втече!

Все буде добре

У кожної жінки є проблема, яка періодично виникає на кухні. Кип’ятиш молоко дуже уважно, але варто тільки на секундочку відволіктися, як відбувається катастрофа – молоко збігає! Вирішити цю і багато інших проблем на кухні допоможе експерт – Тарас Шпіра.

Кожній жінці так хочеться бути справжньою господинею і відчувати себе головною на кухні. Але деякі дрібниці просто виводять з себе, коли ти не можеш з ними впоратися. Насправді такі ось дрібні труднощі можна виправити моментально і не займати свою голову зайвими проблемами.

Для того, щоб молоко не втекло, необхідно взяти марлю і промокнути її рослинною олією. Далі змастити край каструлі і все готово! Ви навіть не здогадувалися, що це настільки просто. Після даної процедури молоко збігати у вас не буде. Насправді принцип дуже простий: діє правило мастила, тобто молоко начебто пробуксовує і не піднімається вище. Але головний нюанс – під час цієї процедури вогонь повинен бути мінімальним.

Как сделать, чтобы молоко сбежало?

Ще одна хитрість справжньою господині – виправляємо пересіл. Жінки найчастіше виправдовують цю проблему тим, що вони закохалися, але вона від цього не вирішується. Для того, щоб виправити цю прикрість, можна скористатися ще бабусиним методом: візьміть марлю, і насипте в неї якусь крупу. Далі занурте в киплячу воду на 3 хвилини. В результаті крупа втягне в себе сіль і до того ж облагородить смак вашої страви. Цю ж проблему можна виправити й іншим способом: опустіть в суп шматочок рафінованого цукру і виймайте в той момент, коли він почне розчинятися. При цьому цукор не буде надавати супу солодкості, зате втягне в себе сіль. Ще один дієвий метод: картоплину загортаємо в марлечку, опускаємо на 3 хвилини, дістаємо і отримуємо необхідний результат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Еко-засіб для миття підлоги.

Напевно, ви часто стикалися з такою проблемою – натираєте сир, а потім його дуже незручно відмити від терки. Це виправляється в лічені секунди: берете марлю, змащуєте її маслом і протираєте тертку. Таким чином сир практично ковзає.

Поради наших експертів поліпшать ваш настрій і допоможуть уникнути неприємних моментів. Вони не забирають багато часу, але надають впевненості в тому, що ви – справжня господиня!