Кулінар Алла Ковальчук агітує всіх брати участь в «Золотому квитку»!

Все буде добре

Минулого тижня власниця «Золотого квитка» Марина Бондар відвідала знімальний майданчик «Все буде добре» разом зі своєю бабусею! І онучка, і жінка були в однакових почуттях – захоплення і радості! Вони зізналися, що день зі «Все буде добре» запам’ятається їм на все життя.

Кращі візажисти і перукарі шоу відразу ж приступили до роботи над образом переможниці. Вони зробили професійний макіяж і зачіску в гримерці, де зазвичай наводять красу зіркам СТБ.

Золотой билет

Золотой билет

Там же гримували улюблених і самих безпосередніх експертів-кулінарів Аллу Ковальчук та Євгена Поливода!

Золотой билет

Б’юті-блогер та головний візажист шоу Олена Мельник також прийшла, щоб сфотографуватися разом з переможницею.
Золотой билет

Золотой билет
Як виявилося, Марині вдалося виконати заповітне бажання своєї бабусі – познайомити її з обличчям улюбленого проекту Надією Матвєєвої. Ведуча залишила свій автограф на Золотому квитку переможниці і поцікавилася, чи сподобався їм день зі «Все буде добре». Дівчина запевнила, що для них він став справжнім зоряним часом і що провели його в теплій дружній атмосфері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Власниця «Золотого квитка» розчулилася до сліз на зйомках «Все буде добре»!

Золотой билет

Золотой билет

У перервах між зйомками рубрик Марині пощастило сфотографуватися з кулінаром Вінченцо Барба, переможцем “МастерШеф” Євгеном Клопотенко, телеведучою та експертом у стосунках Дариною Трегубовою, ведучою “Давай поговоримо про секс” Юлією Бортник, акторкою і ведучою “Танцюють всі” Лілією Ребрик!

Золотой билет

Золотой билет

Золотой билет

Золотой билет

Золотой билет

Після екскурсії за лаштунками проекту Марина зізналася, що хотіла б прокрутити день з початку! Вона і її бабуся отримали море емоцій, яких їм вистачить ще на кілька тижнів!

Беріть участь в конкурсі і ви можете наступним втілити свою мрію в життя. З правилами можна ознайомитися тут!

Кулінарний експерт Аллочка Ковальчук розповіла, в чому перевеги «Золотого квитка»: