Комплекс для зняття втоми від Ігоря Обуховського

Все буде добре

Ви довго не можете встати з ліжка, а потім ходите весь день в поганому настрої? А ще вам не вдається швидко заснути, і ви довго ворочаєтеся? З цією проблемою впоратися легко, якщо ви знаєте про спеціальне тренування від тренера Ігоря Обуховського.

Перенесення ваги тіла. Початкове положення: поставте ноги на ширині плечей, руки в сторони. Плавно переносьте вагу свого тіла з однієї ноги на іншу, повільно погойдуючись. Ці руху, крім зняття втоми, допомагають зміцнити м’язи стегна. Вправу повторіть 25 разів.

Вісімки ліктями. Початкове положення: сидячи на підлозі. Схрестіть ноги. Руки складіть в замок перед собою і опустіть лоб, доторкнувшись до долонь. Повертайтеся з боку в бік, описуючи ліктями вісімку. Робити потрібно 10 разів в обидві сторони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Причини запору і помилки при його лікуванні!

тренировкаНа спині. Початкове положення: сядьте на підлогу, ноги зігніть в колінах. Обхопіть коліна руками, відкиньтеся назад і, округливши спину, покачайтеся назад і вперед, з боку на бік. Амплітуда рухів – невелика. Потім відкиньтеся назад, спираючись на лікті і кисті. Підніміть ноги, зігнуті в колінах, плавно починайте описувати колінами «Вісімки».

Обхват коліна. Початкове положення: станьте боком до спинки стільця. Тримайтеся лівою рукою за стілець. На вдиху зігніть коліно правої ноги і підніміть її, обхопивши коліно правою рукою. Зігніть голову до коліна, затримайте дихання на 3-4 секунди. Повністю розслабтеся. Повторювати по 10-15 разів на кожну ногу.

Кидки ногами. Початкове положення: сидячи на стільці. Спину потрібно тримати прямо. Ноги підніміть паралельно підлозі. Тримайте 3 секунди, потім «упустіть» ноги на підлогу. Повторіть 10 разів.

Ці 5 вправ не займуть у вас багато часу зранку, але зате з ними ви не будете відчувати втоми, а завжди будете швидко засипати, міцно спати і бадьоро вставати!