Який засіб допоможе легко очистити килим від тваринного хутра?

Все буде добре

Сезонний авітаміноз впливає не тільки на людей, але і на тварин. У зв’язку з похолоданням господарі котів і собак приймають рішення додати до раціону велику кількість вітамінів, або зовсім змінити харчування улюбленця. Але більшість таких спроб закінчуються невдачею, і линька стає неминучою. Ми всі любимо своїх братів наших менших, однак шерсть доставляє нам безліч незручностей!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити шкільний органайзер? Поради Ольги Волкової.

Чорний одяг перетворюється на суцільну кулю вовни, і якщо блузу або штани можна легко очистити за допомогою валика для одягу, то з килимом буде набагато складніше. Навіть ретельно пилососячи, практично неможливо повністю очистити ворс від шерсті.

Для цього ми випробували кілька способів чищення і з’ясували, що найкращим засобом для чищення килиму від шерсті є … кондиціонер для білизни!

skreen

Візьміть необхідну кількість кондиціонера і розведіть його водою у співвідношенні 1:5. Перелийте суміш в пульверизатор і окропіть необхідну ділянку. Кондиціонер з’єднає між собою частинки шерсті. Тепер можете сміливо пилососити, адже жодна волосина не залишиться на поверхні!