Як схуднути на 10 кг за місяць? Авторський комплекс від фітнес-тренера Вови Однорога

Все буде добре

Мрієте виглядати бездоганно в короткій спідниці? Учасник «Зважені та щасливі» і фітнес-тренер Володимир Однорог знає, як схуднути на 10 кг всього за місяць! Він поділиться з нами своїм унікальним авторським комплексом вправ.

Перша вправа – скручування корпусу з гантелями

Стати прямо, взяти гантелі. Зробити лівою ногою великий крок назад. Повернутися таким чином, щоб торс був звернений в ліву сторону, а ліва нога була паралельна верхній частині тіла. Потім опустити вниз гантелі, спираючись при цьому на ліву ногу. При цьому ліва кісточка і ліве коліно повинні бути розташовані на одній лінії. Далі піднятися і прийняти вихідне положення. Потім повторити вправу на іншу ногу по 5-10 разів в кожну сторону.

Друга вправа – це випад убік з гантелями

Ноги поставити разом, в руки взяти гантелі. Правою ногою зробити широкий крок в праву сторону. При цьому носки ніг повинні дивитися строго вперед. Нахилитися вперед і торкнутися гантелями підлоги по обидві сторони відставленої ноги. При цьому сідниці, коліно і кісточка повинні розташовуватися на одній перпендикулярній до поверхні підлоги лінії. Потім піднятися і повернутися у вихідне положення. Повторити 5-10 разів в кожну сторону.

выпад в бок

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Худнемо на 5 кг за два тижні! Ефективне семихвилинне тренування.

кик-серияТретя вправа – кік-серія

Стати прямо в боксерську стійку, ноги трохи зігнути. Виконати спочатку з правої ноги серію «удар вперед, вбік, назад», тримаючи руки перед грудьми і напружуючи прес. Проробити 12-20 ударів. Потім повторити для лівої ноги. При цьому тіло не повинно розгойдуватися з боку в бік як маятник, а спина повинна бути прямою.

Четверта вправа – зворотнє віджимання з підняттям коліна

Сісти на підлогу, руки з гантелями відвести за спину. Втягуючи живіт, силою рук відштовхнутися від підлоги в упор на гантелі і стопи. За рахунок м’язів преса привести праве коліно до живота, одночасно згинаючи лікті і напружуючи трицепс. Потім підняти вгору тіло, а ногу повернути у вихідне положення. Вправу потрібно повторити по 10 разів з кожною ногою.

П’ята вправа – випад вперед з розведенням гантелей

Поставити носок правої ноги на стілець, розгорнути стегно так, щоб нога опустилася на шнурівку кросівок. Втягнутості живіт, руки з гантелями находяться вздовж тулуба. Опуститися в випад на «передній» нозі так, щоб сідниця тягнулась назад, а стегно було паралельним підлозі. Наша мета – напружити прес. Руки в нижній точці розвести в сторони, хребет при цьому повинен залишитися вертикальним по відношенню до землі. Ця вправа зробити 5-10 разів для кожної ноги.

выпад вперед

Після авторського комплексу від Вови Однорога вже через два тижні у вас з’явиться бадьорість, тіло почне підтягуватися, а через три – ви помітите, як зменшилися ваші об’єми.