Як за місяць стати на 2 розміри менше?

Все буде добре

Мрієте підтягнути тіло і позбутися підшкірного жиру? Стиліст Роман Мєдний поділиться своїм особистим досвідом і покаже комплекс, завдяки якому можна за місяць стати на два розміри менше!

приседание с мячем Присідання з м’ячем. Початкове положення – стоячи, поставити ноги на ширині плечей, м’яч тримати над головою. Потрібно поєднати присідання з рухом рук, траєкторія яких нагадує цифру 8. Повільно присідаючи, скрутіть корпус убік і опустіть м’яч по діагоналі до стегна. Потім, випрямляючи ноги, підняти м’яч вгору і, не зупиняючись, виконати присідання, скручуючись і опускаючи м’яч в іншу сторону. Стежити за тим, щоб коліна не виходили за рівень носка і не округляйте спину. Робити по 5-10 разів в кожну сторону.

Присідання на носочках. Початкове положення – ноги на ширині плечей, присісти, тягнутися руками вперед і округляти спину, долоні направити вниз. Вирівняти спину, в сидячому положенні стати на носочки і розвести руки в сторони. Необхідно добре прогнутися вперед. Вправу необхідно робити в 3 підходи по 10 разів, перший підхід виконувати повільно, а останній – інтенсивно.

Приседания на носках

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як схуднути на 10 кг за місяць? Авторський комплекс від фітнес-тренера.

Вправа «Скелелаз». Початкове положення – стоячи на колінах, долоні рівно покласти на підлогу, коліна розмістити на рівні живота, спина – пряма. Перенести вагу тіла на руки і опустити корпус, після повернутися у вихідне положення. У другій підхід додати почергове підтягування ніг до грудей. Робити в 2 підходи.

скалолаз

Вправа «Краб». Початкове положення – сидячи на підлозі, руки відвести назад, долонями торкаючись підлоги. Відірвати сідниці від підлоги якомога вище. Далі лівою рукою потягнутися до правого ліктя через голову, потім поміняти руки. Повернутися у вихідне положення, гарненько прогнутися, щоб опрацювати м’язи спини і преса. Вправа необхідно виконати в 3 підходи по 10 разів.

краб

Вправа «Прогулянка на четвереньках». Початкове положення – стоячи на колінах, гарненько прогніться. Піднімайте високо коліна, при цьому постійно округляючи і випрямляючи спину. Вправа робіть в два підходи – 10 кроків вперед і 10 назад. Це вправи ідеально підходить для офісних працівників: воно дозволяє опрацювати м’язи спини.

ползком на четвереньках

За допомогою цьогою комплексу вже через місяць ви схуднете на один, а то і на два розміри!