Чи знайомі ви із забобонами про фотографії?

Все буде добре

Чи виникали у вас такі питання: чи можна фотографувати сплячу людину, чи наведуть порчу на мене, якщо я подарую своє фото, чи безпечно робити селфі та чи можна зберігати фото з обрізаними частинами тіла? Відповіді на всі ці питання можуть здивувати вас, проте краще захистити себе і своїх близьких порадами від Альони Курилової, як правильно поводитися з фотографією.

Бувають випадки, коли з часом, на фото з’являються нові деталі, яких раніше не було помітно. Чи є це ознакою загрози? Альона Курилова дала однозначну відповідь: якщо на фотографіях проявляються знаки – варто насторожитися. Так, як це дійсно можуть бути ознаки загрози того, хто зображений на фото. Синя смуга на фото – цілком може бути міткою самотності.

Якщо спочатку на фото нічого не було, але з часом, на ній з’явилася смуга, коло, постаті людини, тварини, або інші знаки – це є передвістям зловіщої мітки. Також зверніть увагу на колір мітки, найчастіше, вони синього, сірого або чорного кольору. А от якщо мітки були на фото відразу після прояву, то це напевно брак друку, неякісний папір, або дефекти фотозйомки.

суеверия о фотографии

Зрозуміти сенс мітки можна двома способами: якщо вона знаходиться на самій людині (на руках, ногах, тулуб) – передвіщає, що людині загрожують проблеми зі здоров’ям; а якщо мітка розташована на просторі навколо нього – загроза виходить ззовні, наприклад, у вашому оточенні є недоброзичливці, які можуть заподіяти вам шкоди.

Щоб позбавиться від мітки необхідно провести нескладний ритуал. Візьміть свій гребінець, яким ви користуєтеся, покладіть на фото і 5 разів вголос промовте: “Визволи мене від чорного, від синього (називаємо колір мітки), від лихого ока, від поганого часу”. Потім, його потрібно опустити в посудину з водою. Робіть цей ритуал вдома, без свідків, щоб мітка не передалася нікому з них. А саме фото бажано знищити, однак не варто його рвати, бо фото – це відбиток душі людини, графічний зліпок, що володіє аурою. Розриваючи фото, ми порушуємо цілісність аури. Найкращий спосіб – спалити фото!

Багато хто вважає, що неможна фотографувати людину уві сні, оскільки в цей момент душа покидає людину, її аура беззахисна. Через це енергетичне поле стає вкрай уразливим, і фото може відняти невелику частку енергетики сплячої особи. Так, душа дійсно залишає людину під час сну, але його енергетичне поле від цього не слабшає і, вірогідніше, захищає людину, тому процес фотографування не може завдати шкоди людині навіть уві сні. Так що сміливо можете фотографувати своїх рідних та близьких уві сні.

спящий малыш

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вибратися з боргової ями? Заговорюємо п’ять копійок!

Якщо ви часом не помістилися у фотокадр – у вас обрізана рука або частина ноги, або ж ви самі обрізали їх, в такому разі у вас можуть початися проблеми із суглобами, побутові травми і т.д. Але! Це не стосується портретних фото або фото на документи. Ще один важливий момент – накликати травму можуть тільки фотографії, які знаходяться у вашому енергетичному полі – вдома, в телефоні, в комп’ютері, в рамці на полиці. Тому найкраще обрізані фотографії не зберігати вдома, але якщо такий знімок у вас є, його можна знешкодити, перервавши енергетичний зв’язок фото з вами. Для цього промовте: “Тінь не моя. Це не я. Чи не моя журба. Чи не моя личина”. Тепер зв’язку між вами і фото немає!

Ще одне питання, яке цікавить багатьох: чи безпечно робити селфі, особливо у дзеркалі? Дзеркало дійсно вбирає в себе і зберігає енергетику  того, хто дивиться в нього. І коли ви робите знімок у дзеркалі, то приймаєте на себе енергетику всіх, хто в нього дивився до вас. Тому не бажано робити знімки в дзеркалі в публічних місцях (гардеробів, вбиралень), куди могли дивитися сотні людей зі своїми проблемами, хворобами, негативом. Але якщо мова йде про дзеркало у вашому домі, яке заряджене енергією вашої родини, то нічого небезпечного в цьому немає. До речі, абсолютно безпечно робити фото на камеру вашого власного телефону, доступ до якого контролюєте тільки ви.

Кончита Вюрст

І запам’ятайте, по фотографії навести порчу неможливо! Багато хто вірить у рекламу такого типу як: зніму порчу по фото, і т.д. Однак, професіонал знає, що фото не несе в собі ДНК-інформації про людину. Екстрасенсу фото потрібно тільки щоб побачити образ людини, з якою потрібно працювати, отримати інформацію, але впливати на неї, заподіяти їй шкоду за допомогою фото ніяк не можна. І всі ці брехливі контори, які кричать на усі сторони про зняття порчі по фото нічого, на справді, не можуть!

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля