Як зробити ретро вазон своїми руками

Все буде добре

Про це розповіла Ольга Волкова, експерт телепрограми «Все буде добре» на каналі СТБ.

Вам буде потрібно: диск від колеса, керамічна плитка різного кольору (5-6 штук), молоток, кусачки, клей (для металу і кераміки), скотч, цемент, затирка, шпатель, рукавички.

Плитку дробу на дрібні шматочки. Це можна зробити кусачками або, загорнувши плитку в тканину, побити по ній молотком.

Викладаємо в ряд шматочки плитки лицьовою стороною вгору (довжина ряду 20-25 см), на неї приклеюємо смужку скотча (щоб зафіксувати «доріжку» з нашої мозаїки), перевертаємо і наносимо на зворотню сторону плитки клей.

Накладаємо мозаїку на диск стороною, на яку нанесений клей, добре притискаємо до основи. За такою схемою обклеюємо весь диск. Через 20-30 хв знімаємо з плитки скотч.

Тепер потрібно зафіксувати мозаїку розчином: розбавляємо цемент водою в пропорції один до одного, до густої консистенції. Шпателем заповнюємо шви цементом. Коли суміш повністю висохне (це займе добу), залишки розчину, що потрапили на плиточки, стираємо ганчіркою. Цвітну затірку змішуємо з водою і наносимо на виріб, затираючи шви.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як пересаджувати кімнатні рослини навесні?

Через 20-30 хв прибираємо залишки затирки з мозаїки. До повного висихання має пройти кілька годин, після цього можна братися за посадку квітів.

Этапы подготовки декоративного вазона

Етапи підготовки декоративного вазона

Більше корисних порад дивіться в тележурналі Все буде добре з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ.

Джерело: журнал «Мій прекрасний сад»