Які продукти провокують молочницю у жінок?

Все буде добре

Більшість жінок у світі хоча б один раз мали неприємність зустрітися “віч-на-віч” з молочницею. Це страшний сон кожної дівчини, який може бути спровокований чим завгодно! Однак є два види продуктів, які найбільше впливають на мікрофлору піхви і стають причиною молочниці. Що це за їжа розповіли наші експерти-гінекологи Віталій Римаренко та Людмила Шупенюк.

ПИВО І СОЛОДОЩІ

Ці два продукти, як окремо, так і разом, здатні спровокувати молочницю. А якщо ви вживаєте їх в один день, то шанси познайомитися з жіночим недугом збільшуються вдвічі.

Кандида (грибок) є в організмі кожної жінки. Як тільки баланс мікрофлори порушується, проявляється молочниця. Вживання солодощів і пива сприяє утворенню ідеального середовища для розмноження грибка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-5 помилок при качанні преса. Поради Аніти Луценко.

Кандида «любить» солодку середу, а за рахунок цих продуктів збільшується рівень глюкози в крові, що, в свою чергу, впливає і на мікрофлору. Діабетики, у яких підвищений цукор в крові, також часто страждають молочницею, навіть якщо не вживають торти.

Солодовий цукор в складі пива провокує такі ж реакції, як і кондитерські вироби.

ПОРАДА: Не обов’язково виключати зі свого життя солодке і пиво, важливо обмежити ці продукти. З’їжте не шматок торта, а ложечку. А ще не вживайте продукти такого роду в один день.