Як носити підбори, щоб накачати інтимні м’язи? Поради Аніти Луценко

Все буде добре

На підборах ви – красива жінка, а без них – щаслива людина. Багато-хто так вважають, але чи правда це? Про те, чи можливо бути одночасно красивою і щасливою, розповіла наш експерт Аніта Луценко.

Каблуки носити корисно і шкідливо одночасно. Все залежить від того, яка висота каблука по відношенню до вашої стопі. Якщо висота каблука 2-3 сантиметри, то ваш підйом відчуває навантаження на 22 відсотки більше, ніж коли ви стоїте просто босоніж або ходите в балетках. Якщо висота взуття 6-7 сантиметрів, то навантаження збільшується ще вдвічі. Кісточки на стопі – тендітні і схильні до деформації, а ходьба на каблуках – це колосальне навантаження для вашої ноги.

Щоб любительки носити взуття на високих підборах не травмували себе, є певні правила, які бажано дотримуватися. Для того щоб визначити, яка висота каблуків є для вас оптимальною, необхідно закинути ногу на ногу і повністю розслабити ту, що лежить зверху. Так у стопи виходить природний вигин. Далі за допомогою паперу і сантиметра потрібно виміряти відстань від подушечок пальців до п’яти. Це відстань і буде максимальною висотою вашого каблука. Також є другий спосіб дізнатися, які конкретні туфлі або босоніжки вам підходять. Для цього потрібно взути шпильки і просто спробувати піднятися на 2 сантиметри. Якщо спроба виявилася вдалою, то ця пара вам підходить.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-5 помилок преса! Лікнеп від Аніти Луценко.

Для того щоб ніжки відпочивали від каблуків, бажано їм надавати відпочинок кожні 2 години: ви можете помасажувати стопи або пройтися по плоскій поверхні. Також можна зробити міні-зарядку для стоп: витягніть ноги і натягніть стопи на себе, потім навпаки – відтягніть. Можна також покрутити стопи. Якщо у вас є пляшка води, то ви можете покласти її на підлогу і покатати ногами. Це допомагає розслабитися м’язам, і вони охолоджуються.

За словами Аніти, є один величезний плюс ходьби на каблуках: жінки так качають свої інтимні м’язи і, як наслідок, – відчувають більше задоволення під час сексу. Так що взуття на високому підйомі також може приносити користь.