Як розрахувати свою норму вживання води на добу? Поради дієтолога Світлани Фус

Все буде добре

Ви вважаєте, щоб бути здоровими, необхідно пити воду цілодобово? Експерт у правильному харчуванні Світлана Фус запевняє, що ви помиляєтеся! Вона повідала, до чого може призвести таке надмірне вживання води і як розрахувати свою добову норму.

Вживання великої кількості води – одне з головних правил здорового організму, але в добу немає необхідності пити більше 1,5-2 літрів води. Якщо вживати воду по 4 літри в день, то вона просто не засвоїться організмом, більше того, іноді з’являються навіть розтяжки! А все, тому що відбуваються порушення в організмі, і клітини можуть навіть лопнути, від чого утворюються не тільки розтяжки, але і набряки, порушення в нирках і т. д. Крім того, надлишок води може вимивати з клітин і тканин корисні речовини, які необхідні для його нормального функціонування. Від чого можуть з’являтися втома, запаморочення, непритомність, нудота і навіть блювота. А з часом можуть виникнути проблеми і з серцево-судинною системою, оскільки з крові вимиваються такі корисні речовини, як калій, магній та інші, які забезпечують нормальний тиск і серцебиття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли пити воду – до чи після їжі? Поради дієтолога Свєти Фус.

dlya-khoroshego-nastroeniya-trebuetsya-8-stakanov-vody-v-den

А норму вживання рідини для людини можна розрахувати наступним чином: 30 мг помножити на масу тіла. Наприклад, якщо ваша вага 55 кг, то при множенні на 30 мг вийде 1,65 літрів на день – саме стільки рідини ваш організм повинен отримати з їжею або питвом.