Годинник якої форми допоможе досягти успіху?

Все буде добре

Сучасний ринок годиників дає нам повну свободу вибору. Стильні, барвисті, електронні, механічні та навіть з проектором! Але важливо підійти відповідально до вибору наручних годинників, адже саме від форми часом залежить успіх людини. Який аксесуар допоможуть зберегти стабільність, а які – набути впевненості, розповіла наш екстрасенс Олена Курилова!

Годинники круглої форми

Це найпоширеніша форма годинників. Вона вважається і найбільш магічною, адже є нерозривно пов’язаною з магією кругового руху. Найчастіше, круглий годинник вибирають романтичні натури. І якщо такий годинник одягне брутальний молодик, він стане більш спокійним і ніжним, годинник своєю формою сприятиме цьому. Кругла форма підсилює жіночу енергетику і привабливість господині.

часы

Годинники прямокутної форми

Такої форми годинник проситься на руку до амбітних і честолюбних людей, нерідко консервативним, і вже точно впевненим в собі. Тому, якщо вам не вистачає цих якостей, годинник допоможе їх виховати і посилити ці прояви.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-5 прикмет про годинник. Коментарі екстрасенса Олени Курилової.

Годинники квадратної форми

Як і будь-який рівносторонній предмет, квадрат символізує стабільність і сталість. Якщо хочете спокою і стабільності, тоді для вас ідеально підійде така форма. Вітряним натурам вони допоможуть зберегти рівновагу своїх якостей і допоможуть зосередитися.

Годинники трикутної форми

Така форма створена для людей, які мають потребу в грошах. Вони програмують свого власника на фінансовий достаток. А також з’єднують господаря з містичним світом, захищаючи його від пристріту, адже число «3» носить особливий, сакральний зміст.