Всього одна вправа для легкого схуднення!

Все буде добре

Всього одна вправа допоможе вам зробити ноги стрункішими, сідниці більш пружними, а також – накачати ідеальний прес! І це – присідання! Чемпіонка України з фітнес-бікіні Євгенія Гайдученко розповіла, як правильно присідати, щоб задіяти всі групи м’язів! З таким тренуванням ви не впізнаєте своє тіло вже за 2 тижні!

ПРОТИПОКАЗАННЯ: варикозне розширення вен, післяопераційний і післяпологовий період, загострені хронічні захворювання.

Кожну вправу потрібно повторити 8 разів!

Вправа №1

Це класичні присідання, але з підняттям рук над головою. Початкове положення: підніміть руки над головою, долоні звернені всередину. Руки повинні бути розведені, та не ширше плеч. Ноги розставлені трохи ширше плечей, носки розведені. Тепер, утримуючи спину рівною, відведіть таз назад і зробіть глубоке присідання. Руки як і раніше підняті над головою. Опускайтесь, поки стегна не будуть в положенні паралельно підлозі.

1

Вправа №2

Це вистрибування з присіданням. Встаньте рівно, ноги на ширині плечей. Присядьте, відвевши сідниці назад і опустіть руки. Тепер підстрибніть з положення сидячи якомога вище, витягаючи руки догори та відштовхуючись всією ступнею від підлоги.

2

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Боди-атака – высокоинтенсивная тренировка для идеальных форм!

Вправа №3

Це присідання при максимально розставлених ногах. Під час вправи шкарпетки дивляться в різні сторони. Присідати потрібно якомога нижче – бажано до лінії, паралельній підлозі. Ноги згинаються в колінах під прямим кутом. Встаньте на шкарпетки в такому положенні, потім спустіться на п’яти. Спина пряма, руки тримати за головою.

3

3_2

Вправа №4

Це широке присідання зі скручуваннями в корпусі та переходом на одну ногу. З положення широкого присідання потрібно перейти на одну ногу, а другу підняти. Руки за головою. Ліктем правої руки потягнутися до правого коліна, і так на іншу сторону.

4

4_2

Вправа №5

Це вистрибування з присіданням в пліє. Ноги на ширині плечей, присідаємо з піднятими руками. Тепер підстрибуємо, розставляючи ноги якомога ширше і витягаючи шкарпетки в сторони. Спину тримати рівною. Лінія внутрішньої частини стегна повинна бути паралельною підлозі.

5

5_2

Займайтеся спортом і у вас все буде добре!