Гімнастика для корекції росту від Аніти Луценко

Все буде добре

Про те, як стати трохи вище, розповіла досвідчений тренер і експерт програми «Все буде добре» Аніта Луценко.

Вправа 1.

Ноги на ширині плечей, коліна трохи зігнуті. Плечі розправлені. Правим вухом потягніться до правого плеча. Повторіть дії і з лівим плечем. Потім потягніться підборіддям до грудей і направте його назад – вгору. Виконайте вправу 10 разів.

Упражнения Анитs
Вправа 2. 

Притисніть праву ногу до себе. Коліном потягніться до правого плеча. Округліть спину і притисніть підборіддя до себе. Випряміться. Виконайте дії по 10 разів з кожною ногою.

упр 2

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 8 кг за два тижні зі скакалкою – техніка Аніти Луценко!

Вправа 3. 

Сядьте на підлогу і підніміть ноги. Утримуючи їх у висячому положенні, максимально округлите спину і відкотіться назад. Не забувайте при цьому обхопити ноги руками. Далі ускладните завдання. Все ще сидячи на підлозі, схрестивши ноги і візьміться за шкарпетки. Перекиньте тому, поміняйте ноги і поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 5 разів.

Упражнения Анитs

Вправа 4.

Ляжте на спину, ноги під кутом 90 градусів. Руки уздовж тулуба. Почніть повільно закидати ноги за голову. Торкнувшись носочками статі, поступово поверніться у вихідне положення.

Упражнения Анитs
Вправа 5.

Встаньте на коліна і зіпріться долонями об стілець. Підніміть ноги над підлогою і повісите на руках 10 секунд.

Упражнения Анитs

Виконуючи гімнастику щодня, вже через пару тижнів ви помітите, що ваш зріст збільшився на кілька сантиметрів (від 2 до 5).