Як їсти і худнути? Безпечний метод від дієтолога Світлани Фус

Все буде добре

Худнути за допомогою цитрусових можна, але потрібно знати, як це робити правильно. Вони багаті харчовими волокнами і органічними кислотами, неправильне вживання яких може викликати кишкові розлади. Але якщо поєднувати їх з продуктами харчування, то можна поліпшити процес ферментації і перетравлення, що дуже важливо під час схуднення. Як позбутись зайвої ваги завдяки цитрусовим, розповіла наш дієтолог Світлана Фус!

До ранкової каші додавати три мандарини

У такому випадку можна вже не додавати цукор, інакше смак буде зіпсовано. Каша з мандарином допоможе швидше очищати кишечник, що дуже важливо під час схуднення.

Харчові волокна прискорять процеси очищення кишечника, дозволять протягом тривалого часу відчувати ситість. Після сніданку протягом 3-4 годин ви спокійно займатиметесь власними справами, і навіть не згадувати про їжу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Всего одно упражнение для легкого похудения!

До будь-якої білкової їжі додавати половину грейпфрута

Грейпфрут зі шматком риби, м’яса, також зі свининою, яйцями або навіть сиром – не загрожують зайвими сантиметрами на талії. Таке поєднання продуктів надасть відчуття ситості, і також прискорить метаболізм. Це відбувається за рахунок вмісту в них органічних кислот. Вони стимулюють більш активне поповнення шлункового соку, що прискорює процес перетравлення білку і його засвоєння.

Додавання шкірки апельсину до кави або чаю
Є запахи, які знижують почуття голоду. Їх виділяють ефірні масла апельсину, а вони знаходяться тільки в шкірці і активно виділяються в гарячій воді. Людина, вдихаючи аромат, знижує відчуття голоду.