Як позбутися розтяжок за допомогою харчування? Поради дієтолога і косметолога

Все буде добре

Ви нещодавно народили дитину або різко схудли, і у вас залишилися неприємні цьому докази на ногах або животі? Не поспішайте позбавлятися від розтяжок за допомогою води і солоних шматочків льоду! Дієтолог Світлана Фус і косметолог Ольга Метельська поділилися секретами, як найкраще впоратися з цією частої проблемою у жінок!

Щоб шкіра була більш еластичною, доповніть свій раціон білковою їжею – молочними продуктами, м’ясом, рибою. Також для кращого засвоєння цієї їжі поєднуйте її з 10 грамами вершкового масла в день, адже білок бере участь в утворенні колагену, який зробить вашу шкіру більш пружною.

сливочное масло

Позбавлення від розтяжок за допомогою солоних кубиків льоду – найнеефективніший спосіб і навіть шкідливий! Адже сіль навпаки висушує шкіру і витягує з клітин воду, а розтяжки найчастіше утворюються саме через брак води в організмі. Солоні кубики льоду діють так само, як і солона морська вода – висушує шкіру, від чого шкіра буде вимагати ще більше зволоження. А ось холод позитивно впливає на шкіру, тому достатньо буде прийняти контрастний душ. Це набагато краще вплине на шкіру і краще буде тонізувати, ніж кубики льоду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як позбутися від розтяжок в домашніх умовах.