Тлумачення снів: загроза вашим близьким. Відповіді Олени Курилової

Все буде добре

Коли уві сні ми бачимо, що хтось нападає на наших рідних або близьких, або щось неприємне з ними відбувається, це підсвідомо вселяє в нас страх. Або ж присниться нам мертва кохана людина, і на ранок після таких снів дуже важко прийти в себе. Ми переживаємо за рідних іноді більше, ніж за самих себе. Так що ж означає такий сон насправді, розповіла наш екстрасенс Олена Курилова!

Сон, в якому щось загрожує нашим близьким, символізує ризик втрати. Втрата, можливо, і не відбудеться, все залежить від планів долі. Коли ми чогось досягаємо в житті, потрібно зберігати мовчання, щоб не викликати у когось заздрість і не стати жертвою підступів недоброзичливців.

Тривожні сни про наших близьких найчастіше попереджають нас про ті неприємності, які з ними можуть відбутися. Попереджений – значить озброєний. Ми своїх рідних можемо попередити, попросити бути обережнішими. Якщо вам наснилося, що близька людина померла, значить щось в її справах не «зростеться», якусь справу або дію не буде доведено до кінця – вона нібито «помре». Ось чому цей сон попереджає нас – задумане не збудеться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як нейтралізувати кошмар? Обряди від Олени Курилової.