Як продовжити життя ганчірці для прибирання? Поради Андрія Бабаєва

Все буде добре

Ваша ганчірка втрачає форму і залишає після себе ворсинки? І ви вже готові скласти руки в пошуках ідеальної ганчірки для прибирання? Не поспішайте впадати у відчай! Наш експерт Андрій Бабаєв запевняє, що вибрати якісну ганчірку просто, необхідно знати лише кілька простих правил.

Для того, щоб генеральне прибирання у вашому будинку проходило тільки з хорошим настроєм і швидко, необхідно прислухатися до деяких порад нашого експерта по догляду за ганчіркою для прибирання:

Після кожного прибирання ганчірки треба випрати, бажано вручну. Якщо ви хочете прати ганчірку в пральній машині, робіть це при температурі в 30-40° С. При цьому використовуйте миючий засіб виключно для тонких тканин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити прибирання у ванній кімнаті?

тряпка

Не можна використовувати при пранні миючі засоби, що містять відбілювачі і кондиціонери для води. Також не варто прати ганчірки з іншими виробами.

Після прання ганчірку потрібно добре віджати, але не викручувати, інакше вона втратить форму.

Сушити краще на відкритому просторі, а не на гарячих батареях (температура сушіння повинна бути не більше 50 градусів). Сильні обігрівачі випромінюють тепло нерівномірно, матеріал, з якого зроблена ганчірка, також сохне частинами. Такі перепади температур можуть її зіпсувати. У результаті вона втратить свій первинний зовнішній вигляд.

Починаючи з цього дня, ви більше не будете задаватися питанням: «Як вибрати хорошу ганчірку для прибирання?», Адже поради Андрія Бабаєва допоможуть у цьому кращим чином.