Обгортування за допомогою водоростей за рецептом Шакіри

Все буде добре

Весна вже радує теплими днями, а ви все так само носите штани і соромитеся показати свої ноги? А ще вважаєте, що від целюліту вам вже не позбутися? Але відома співачка Шакіра знає, як обгортання за допомогою водоростей допоможе надати тонусу і еластичності шкірі!

Інгредієнти:

Блакитна глина – 50 г

Ламінарія – 200 г

Олія троянди – 10 капель

Олія м’яти – 20 капель

Оливкова олія – 2 ч. л.

Олія грейпфрута – 5 капель

Масажна олія

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маска після епіляції.

Приготування і застосування:

Водорості слід замочити у воді кімнатної температури на годину. Блакитну глину розбавити невеликою кількістю води до консистенції сметани і змішати з розбухливими водоростями. Водорості посилять розщеплення жиру, активізують оновлення шкіри, витягнуть надлишки рідини – зменшаться прояви целюліту. Додати масла.
обертываниеДуже важливо правильно обернутися плівкою, щоб вона була герметичною, і при цьому ви могли рухатися. Візьміть плівку, притисніть до живота, обертаючи, опускайтеся по правому стегну і накручуйте плівку всередину стегна приблизно в три шари. Потім обертайте в зворотному порядку через сідницю на талію. Обмотайте три-п’ять разів і так само повторіть на лівій сідниці, зробивши перехід до лівого стегна.
Тримати плівку потрібно 30-40 хвилин. По закінченню цього часу змити.
Щоб шкіра після обгортання залишалася гладкою, і посилилась антицелюлітна дія, потрібно нанести будь-яку масажну олію, додавши в нього кілька крапель грейпфрутової олії, яке при нанесенні на шкіру підсилює обмін речовин, покращує вуглеводно-жировий обмін, що сприяє розщепленню жирів.

В ідеалі процедуру варто повторювати через 2-3 дні протягом місяця, зробивши 12-15 процедур. Через три місяці курс можна повторити.