Пригоди Самвела Адамяна та Жені Поливоди у Львові

Все буде добре

Самвелу Адамяну випав дивовижний шанс стати членом почесного журі на фестивалі наливок! А його другу, Євгену Поливоді виявилося по дорозі. Женя ще в Колочаві познайомився з дівчиною Мар’яною, яка як раз живе в пункті призначення. І тепер він має намір не просто її провідати, а запросити на краще побачення в її житті!

По прибуттю до Львова Женя і Самвел відразу пустилися на пошуки ідеального закладу для побачення з Мар’яною. На жаль, три підготовлених варіанти Жені стали розчаруванням.

LK8nBg-cSus

У пошуках ідеального місця для побачення Женя і Самвел побачили чимало цікавих місць! В одному з відвідуваних закладів Самвел вивідав рецепт кави, який готується з харчовим золотом 22 проби! А ще він дізнався дивовижний десерт, рецептом якого поділився бармен, підкорив вже не одну тисячу жіночих сердець.

І попри це, Женя вирішив запросити Мар’яну на побачення не в традиційну львівську кав’ярню, а на повноцінну романтичну вечерю в ресторан. І як тільки хлопці знайшли відмінне місце з доступними цінами і відмінною атмосферою, офіціант повідомив, що всі столики в день побачення Жені вже зарезервовані. Самвел довго намагався умовити офіціанта виділити стіл, як нарешті він погодився! Але хто б міг подумати, що єдиний доступний столик знаходився прям біля дверей до вбиральні! :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Надія Матвєєва: Я займаюся тим, що люблю!

Які пригоди чекали Самвела і Женю далі, дивіться в нашому відео!