Як очистити плиту і витяжку до глянцевого блиску?

Все буде добре

Не можете позбутися від жиру і кіптяви на плиті і витяжці? Не впадайте у відчай! Майстер на всі руки Тарас Шпіра знає 3 дієвих засоби, за допомогою яких відмити плиту і витяжку можна практично не докладаючи зусиль.

Засіб для очищення решітки від плити і витяжки:

Господарське мило – 2 шт.

Кальцинована сода – 10 ст. л.

Яблуко – 2 шт.

Застосування:

На електроплитці в каструлю набрати воду, додати половину натертого шматка господарського мила, натерте яблуко і кілька ложок кальцинованої соди. Довести до кипіння. Покласти решітку від плити або витяжки в таз, залити розчином.

Ефект:

Яблучна кислота здатна очищати від іржі, накипу і жиру, не ушкоджуючи при цьому поверхню! Кальцинована сода відрізняється від харчової більш високим ступенем лужної активності. Харчова сода – слабкий луг, а кальцинована – сильний і ідеально підходить для побутових потреб. У поєднанні з милом і високою температурою води ці властивості тільки посилюються! У цього засобу є ще один плюс – крім решіток, ним з легкістю можна почистити старі каструлі і сковорідки! Все що для цього потрібно – прокип’ятити їх у цьому розчині.

решетка

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Домашня хімчистка за копійки! Поради Тараса Шпіри.

Засіб для очищення ручок:

Нашатирно-анісові краплі – 2 пляшки

Вата, ватяні палички – 2 упаковки

Зубна щітка – 1 шт.

Застосування:

Змочити паличку в краплях і видалити бруд, особливо зручно це робити в куточках і стиках між ручками і плитою. Найстарішу і кіптяву, що в’їлася, можна відтерти старою зубною щіткою. Поверхні побільше можна пройти ватою або ватяними дисками.

Ефект:

Нашатир дуже добре розчиняє жир, а анісова олія працює як ароматизатор. Засіб потрібно змивати, на відміну від інших засобів для чищення.

ручки на плите

Засіб для очищення газової поверхні і витяжки:

Кальцинована сода – 3 ст. л.

Пральний порошок – 0,5 ст. л.

Канцелярський клей – 1 ст. л.

Тепла вода – 1 ст.

Губка – 4 шт.

Застосування:

У пляшку 0,5 л всипати 3 столові ложки кальцинованої соди, півстолової ложки будь-якого прального порошку, 1 столову ложку канцелярського клею, залити все склянкою теплої води і добре збовтати. Змастити тонким шаром цієї суміші забруднені місця. Залишити на годину, потім змити теплою водою.

Ефект:

Канцелярський клей також називають силікатним – до його складу входить силікат натрію, який використовують виробники пральних порошків. Якщо змішати клей з порошком, то дія посилюється. Разом з сумішшю завдяки хімічним реакціям з поверхні зійде і весь бруд без найменших зусиль з вашого боку.

вытяжка

Від сьогоднішнього дня ви зможете приготувати засоби, які з легкістю впораються з будь-якими забрудненнями при мінімумі ваших зусиль, і ваші плита і витяжка заблищать як новенькі.