Кращі секрети молодості та краси від екс-холостячок!

Все буде добре

Дивіться сьогодні (5 травня) о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

5 простих секретів молодості, про яких ви навіть не здогадувалися

Сьогодні щоб дізнатися про п’ять простих секретів молодості, учасниці різних сезонів шоу «Холостяк» битимуться у справжньому поєдинку. Ви будете здивовані, коли почуєте, що ж насправді може подовжити вашу молодість і красу.

Східний експрес-масаж

Щоразу ви ховаєте свою шию і зону декольте під шарфами і косинками? Позбавити шкіру в’ялості і подарувати їй другу молодість вам допоможе курс десятихвилинного самомасажу від Олени Ткаченко, який вже за місяць просто вразить вас своїм результатом! Приєднуйтесь!

Незвичайні та смачні поради: вітамінні рулетики з кропивою і кульбабами – фірмовий рецепт Ольги Сумської

Настав саме час урізноманітнити раціон корисної зеленню, яка містить вітаміни сприяють здоров’ю і молодості шкіри. Акторка Ольга Сумська сьогодні поділиться рецептом відмінного перекусу – вітамінних рулетиків з кропивою і кульбабами. Дозвольте собі поласувати смакотою, приготувати яку надзвичайно легко!

Хочете виглядати молодшою? Обережніше з одягом! Деякі речі можуть навпаки додати віку!

Для того щоб молодо виглядати, зовсім не обов’язково скуповувати підліткові речі і наслідувати вашим дітям. Роман Мєдний впевнений: правильно підібрані речі за віком допоможуть вам його приховати. Сьогодні ви дізнаєтесь, як правильно одягатись і яких помилок категорично не можна припускатись, щоб не мати жалюгідний вигляд.

5 причин, чому чоловіки йдуть до молодих

Боїтеся, що чоловік може піти до молодшої жінки? Цей страх відчувають більшість жінок. Чи дійсно необхідно бути завжди напоготові і які основні причини штовхають чоловіків на такий нерозважливий вчинок, ми спробуємо з’ясувати разом з нашими експертами – Світланою Вольновою, Аллою Ковальчук і психологом Наталією Холоденко.