Потреба в пластичній операції. Що важливо знати?

Все буде добре

Зовнішність – для багатьох вирішальний фактор у виборі партнера. Саме з цієї причини головним комплексом жінок і дівчат стають недоліки їхніх облич та фігури! І єдине вирішення цієї проблеми вони бачать в пластичній операції! Один з найдосвідченіших пластичних хірургів України Ростислав Валіхновський розповів про можливі ризики та небезпеки хірургічного втручання.

Кожна пластична операція супроводжується анестезією або наркозом. Вони впливають на певні органи організму і навіть на мозок. Для нашого здоров’я це є величезним мінусом. Крім цього, можлива алергічна реакція на анестезію. У такому випадку реакцію організму не у всіх випадках можливо передбачити!

Представниці слабкої статі, які все ж зважилися на кардинальні зміни, повинні пам’ятати, що операція  це завжди травма. Вона є стресом для організму і згодом може зменшити тривалість життя.

Неудачная пластика Джоселин Вальдштейн

Неудачная пластика Джоселин Вальдштейн

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Данина моді: понівечені зірки.

Також деякі види пластики можуть мати свої особливості. Наприклад, змінити вилиці  це дуже серйозна травма для кісток. Хірург буквально розкроює скелет обличчя і потім складає заново як конструктор. Для сусідніх ділянок шкіри, очного яблука і нервових стовбурів це є величезним стресом.

Не забувайте, що ваші комплекси найчастіше не полягає у вашому зовнішньому вигляді, а швидше придумані особисто вами. Так що не поспішайте перекроювати себе, а спробуйте знайти людину, яка полюбить вас саме такою.