Які методи подіють на завидних холостяків?

Все буде добре

Дивіться сьогодні (12 травня) о 16.00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:

Страва з «МастерШеф Діти»
Подолав нелегкий шлях, учасниця шоу «МастерШеф Діти» Влада Христенко вчора відвоювала місце у фіналі і отримала заповітний кітель! А сьогодні готова провести роботу над помилками і приготувати свою фірмову страву – солоний штрудель. Хто їй допомагатиме, ви дізнаєтеся в сьогоднішньому випуску!

Три секрети схуднення від Наталії Папазоглу
Улюблені джинси лежать на полиці, бо вже трохи замалі? Зменшити талію, підтягти тіло і позбутись зайвих кілограмів, вам допоможе комплекс інтервальних тренувань від учасниці шоу «Х-Фактор» Наталії Папазоглу! Виконуючи 5 простих вправ, ви позбудетесь від 5 кг за місяць!

Вважаєте, що прикраси з натуральних каменів вам не по кишені? Виростіть альтернативу натуральному каменю самостійно!
Впевнені, що прикраси з натуральних каменів вам не по кишені? Ольга Волкова доведе протилежне! Сьогодні ви дізнаєтесь, як в домашніх умовах виростити альтернативу натуральному каменю, який може стати основою для будь-якого аксесуару! А коштуватиме така прикраса у 50 разів дешевше, аніж у магазині!

П’ять секретних ритуалів залучення грошової удачі
Відчуваєте постійну нестачу грошей? Зірки СТБ знають як це виправити! Сьогодні наші експерти покажуть особисті талісмани, які допомогли їм досягти успіху, а екстрасенс Альона Курилова навчить робити їх самостійно. Саме такі талісмани відкриють грошові потоки у ваше життя і принесуть удачу у фінансовій сфері!

Догляд за деревами навесні
Якого догляду потребують дерева навесні? Як повернути дереву плодючість? Як захистити свій сад і збільшити урожай? На ці та інші важливі питання сьогодні відповість садівник з десятирічним стажем Олег Ермачихин. Також ми побуваємо у садибі сім’ї Присяжнюк!

Ви більше ніколи не будете самотньою! Унікальні секрети знайомства з чоловіками за версією дітей
Ви й досі боїтеся зробити перший крок у знайомстві з чоловіком? Дар`я Трегубова та учасниці дитячого «МастерШеф» впевнені: справити потрібне враження допоможуть… повітряні кульки! Як саме? Дізнайтесь вже сьогодні!