Як швидко позбутись «рятувального круга» на талії?

Все буде добре

Багато дівчат мріють про ідеальну фігуру. Акторка серіалу «Коли ми вдома» Катерина Колесник поділилася унікальним комплексом вправ, який за лічені дні допоможе позбутися непривабливих форм.

Вправа 1.

Ляжте на килимок. Поверніться на правий бік. Ноги разом. Лікті зігнуті, перебувають під плечовим суглобом. Підніміть корпус на 3 секунди. Повторіть вправу 5 разів, лежачи на лівому і правому боці.

торчащие бока

Вправа 2.

Ляжте на правий бік. Підніміть корпус, впираючись при цьому витягнутою правою рукою в підлогу. Ліва – над головою. Тягніться корпусом і лівою рукою до правої руки. Повторіть вправу 15 разів на кожному боці.

торчащие бока

Вправа 3.

Сядьте на килимок. Ноги трохи зігнуті, п’яти притиснуті до підлоги. Злегка відхиліть корпус назад. Руки витягнуті перед собою. Виконайте скручування вліво-вправо 5-7 разів.

торчащие бока

Вправа 4.

Ляжте животом вниз. Упріться ліктями в підлогу. Підніміть корпус. Виконайте похитування вперед-назад. Зробіть 3-4 підходи по 10 разів.

торчащие бока

Вправа 5.

Встаньте. Злегка зігніть ноги в колінах. Витягніть руки перед собою під кутом 90 градусів. Голова перебуває строго між руками. М’язи преса при цьому повинні бути напружені. Виконуйте вправу протягом 5 секунд. Здійсніть 2-3 підходи.

торчащие бока

Приділяйте комплексу кілька хвилин на день і вже через 2 тижні ви помітите, що фігура помітно змінилася!