Що почитати у відпустці: топ-5 книг цього літа

Все буде добре

Ви збираєтесь у відпустку і гадаєте що робити у дорозі? Або просто хочете провітрити голову і відволіктись на цікаву історію? А можливо ви так запрацювалися, що не встигаєте стежити за книжковими новинками, і не знаєте, що почитати? Ми підготували 5 кращих книг, про які, ви, можливо, ще не чули. Тепер ви не шукатимете відповіді на запитання “що почитати у відпустці?”!

Читайте також: Що почитати у відпустці влітку 2017

1. особливої уваги в нашому списку заслуговує восьма книга Джоан Роуллінг про всесвітнього улюбленця Гаррі Поттера. Письменниця обіцяє, що ця книга буде останньою, але нам хочеться вірити, що і на цьому вона не зможе зупинитись і вигадає ще багато цікавих історій про Гаррі. Адже його так люблять і дорослі, і діти. Отже, якщо ви ще досі думаєте, що почитати – вибирайте книгу Джоан Роуллінг “Гаррі Поттер і Прокляте дитя”, яка з’явиться на полицях магазинів вже в липні!

Читайте також: “Гаррі Поттер і Прокляте дитя” – дата вихода книги в Україні вже відома!

mini1

2. Поки ви не знаєте, що почитати – Девід Духовни написав для вас книгу. Всіма улюблений агент з “Секретних Матеріалів” і письменник з серіалу “Каліфорнійський розпусник” вирішив порадувати своїх шанувальників власним романом. Девід написав історію про стосунки сина і батька, про втрати, про добро. Ця книга дуже проста і зрозуміла звичайній людині. І, якщо вам подобається Девід Духовни, то можливо зрозуміти його і дізнатися краще про нього ви зможете між рядків в його книзі “Брик, f * cking Дент”.

mini2

3. Для любителів страшних історій й детективів ми знайшли цікаву книгу. Автор Девід Моррел намагається передати дух вікторіанської Англії, в якій відбувалось дуже багато дивних, заплутаних вбивств. Історія про чоловіка, який був вправним детективом, але став залежним від опіуму, що в той час було не рідкістю. Але згубна пристрасть не завадила йому розплутати безліч цікавих справ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Все, що ви не знали про овочі: огірки, ріпа й цибуля

mini3

4. Цю книгу дуже складно описати не використовуючи спойлерів. Але варто сказати кілька слів про її автора. Майкл Маршалл пише в декількох жанрах, він став володарем вже багатьох премій з літератури. І в липні вийде його нова книга російською мовою, яка називається “Ми тут”. Таємничий роман про незнайомців, про тих, хто слідує за нами протягом усього життя. Якщо вам нічого не зрозуміло – це чудово. Зате тепер ви знаєте, що почитати у відпустці.

mini4

5. Напевно у вас є, або колись був домашній улюбленець. Можливо це був кіт, черепаха або папуга. Та ця книга про найкращого та найвірнішого в світі друга людини – собаку. Якщо ви дуже любите тварин і хочете дізнатись історію одного гарного песика, то у відповідь на питання, що почитати – сміливо обирайте книгу Брюса Кемерона “Подорож Гарного Пса”.

Читайте також: книги для саморозвитку – топ-10!

mini5

Читання – це відмінний спосіб відшукати нові відчуття та погляди. Вже давно відомо, що це заняття допомагає боротися з депресією, а також добре розвиває письмову і усну мову. Якщо ви збираєтесь відпочити, то книги обов’язково зроблять вашу відпустку ще яскравішою. Що почитати ви вже знаєте, тому залишилось тільки побажати вам величезної купи емоцій від прочитаного!