Чому від срібла чорніє шкіра?

Все буде добре

У деяких людей після носіння срібних прикрас на тілі залишаються темні сліди. Сам благородний метал тут не при чому – винні домішки, які в ньому містяться.

silverjewelryasinvestmentЗазвичай до срібла додають мідь, яка окислюється. І чим нижче буде проба срібла, тим більш яскраві і помітні плями будуть залишатися на шкірі. Проте це трапляється далеко не у всіх людей. Навіть ювелірні прикраси не найвищої якості можуть чудово носитися однією людиною та “ромзальовувати” тіло іншої.

Гірше всього срібні прикраси носяться тими людьми, у яких йде сильне потовиділення, тому що піт містить сірку, що викликає окислення міді. Розумно буде знімати срібло під час спортивних навантажень, у спекотний літній день чи в хвилини, коли ви сильно нервуєте.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як підібрати прикрасу, яка не повнить?

1421398722_1Окислення міді в срібних прикрасах може викликати також деяка косметика: креми, мазі, духи і т. д. А ще – погані умови навколишнього середовища. В регіонах, де повітря і грунт містять більшу кількість сірководню, окислення, звичайно, проходить набагато активніше. Наприклад, така ситуація виникає поряд з будівлями, які опалюють нафтопродуктами або кам’яним вугіллям.

Але навіть в умовах чистої природи ви можете помітити чорні сліди від срібних прикрас, якщо будете вживати багато яєць. Вони знову ж таки містять сірчисті сполуки, які активізують процес окислення міді.