«Мехенді» білою хною – найвитонченіший тренд 2016!

Все буде добре

Білі мереживні малюнки на засмаглому тілі виглядають особливо ніжно. Напевно тому тату “Мехенді” білою хною набирає таку популярність в Україні.

Читайте також: модні тренди осені 2016!

Раніше тату білої хною “Мехенді” на тілі робилися дівчатам тільки на весільні свята і були популярні у екзотичних народів. Нещодавно мода на такі тату білою хною прижилася і в Україні. Найголовнішими перевагами цього тренду є те, що тату є абсолютно нешкідливим і не довготривалим, на відміну від звичайних татуювань.

mehendiW

Біла хна для мехенді – це не справжня хна. Всі, хто хоч раз в своєму житті бачили справжню хну – знають, що вона не може бути білого кольору. Найчастіше хна має темні, зеленуваті або коричневі відтінки. Насправді те, що ми називаємо “білою хною для тату” зроблено зі звичайної гіпоалергенної фарби (акрил), з додаванням клею, щоб малюнок тримався довше. Клей для створення білої хни використовується теж гіпоалергенний. Тобто тату білою хною зовсім не шкідливе для вашої шкіри, і водночас має неймовірний вигляд. А називається така фарба “біла хна для тату” тому, що це звичніше для нашого з вами розуміння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маникюр на удачу от экстрасенса Алены Куриловой

mehendiМехенді білою хною можна зробити самостійно або скористатись послугами майстрів. У Києві регулярно проходять майстер-класи на цю тему, де вас навчать наносити тату білою хною лише за декілька годин. А також можна придбати трафарети з уже готовим малюнком і акриловий гліттер з білою хною, який потім потрібно лише обережно нанести на трафарет. Також існують процедури з нанесенням Мехенді в салонах краси, або у приватних майстрів.

Тату білою хною тримається від двох годин до двох днів. Все залежить від того, наскільки те місце, на яке ви нанесли візерунок, прилягає до одягу, обмивається водою і взагалі піддається зовнішнім факторам впливу. Мехенді білою хною виглядає особливо ніжно на плечах, кистях рук, спині, животі або щиколотках.

Процедура нанесення Мехенді білою хною є абсолютно безболісною, що робить її особливо привабливою для багатьох українських модниць. Якщо вам хочеться здивувати оточуючих своїм зовнішнім виглядом, а також продемонструвати гарну засмагу, то зробити Мехенді білої хною – це чудовий вибір!