Чому прийнято загадувати бажання на падаючу зірку?

Все буде добре

Напевно всі з дитинства знають, що якщо в небі видно падаючу зірку, то обов’язково потрібно загадати бажання. Але мало хто замислювався, з чим пов’язана ця прикмета загадувати бажання, коли падає зірка. Сьогодні ми розповімо про це в нашій статті.

padayushhaya-zvezda

Що таке зорепад ми вже пояснювали. А також говорили, коли зорепад в серпні 2016. Так, існує наукове пояснення цьому красивому явищу. Але така прикмета, як загадувати бажання на падаючу зірку – дуже красива, навіщо від неї відмовлятися?

Ще в давнину люди висловлювали великий інтерес до неба і зірок. Багато хто думав, що коли падає зірка – це означає, що хтось помер і його душа відправилася в світ духів. Або навпаки, хтось народився і в честь цього душа у вигляді зірки спустилася на землю.

Небо уявлялося нашим предкам світом богів і духів, який потрібно поважати. Воно вабило, цікавило і притягало. Природно, що якщо стоїш перед чимось великим, то дуже складно втриматися і не попросити чогось. Тому першим з’явився звичай просити щось у небес або звертатися до богів, духів, дивлячись на небо.

звездопад

Але коли люди бачили падаючі зірки на небесах, то ні з чим поганим цю подію зв’язати не виходило – тому що це дуже красиво. Науково пояснити падіння зірок ніхто тоді теж не міг. Падаючі зірки в ті часи вважалися сполучною ланкою між небом і землею. Люди вважали, що коли падає зірка, то небо найбільше відкрито для побажань. Тому, ще з давніх часів повелося загадувати бажання, коли падає зірка.

Люди дуже серйозно вірили в те, що якщо встигнути загадати бажання, коли падає зірка, то воно обов’язково збудеться. І цей звичай дуже хороший для сьогоднішнього часу. Адже коли ми в щось твердо віримо і чогось хочемо, то найчастіше наші бажання дійсно збуваються.

Тому, не забудьте, що ми вже писали про те, коли зорепад 2016 і обов’язково чекайте падаючі “зірки”, щоб загадати своє найзаповітніше бажання! Але головне – сильно вірте в його виконання!