Короткі любовні романи: топ 5

Все буде добре

Ми вже говорили про те, що почитати у відпустці і про те, які книги для саморозвитку варто прочитати. Також піднімали тему, що можно вибрати з класики для прочитання. Але нічого поки не говорили про романтичні книжки.

Любов – це найважливіше почуття в житті кожної людини. Ми всі знаємо, що “любові всі віки покірні” та цьому почуттю присвячуються вірші, пісні, книги і навіть перемоги в спорті або прекрасні картини! Сьогодні ми підібрали для вас топ 5 коротких любовних романів, які читаються на одному диханні:

Короткий любовний роман № 1 – Нитка долі

nit_-sud_419Про героя цього короткого любовного роману Даррела Уайта будь-який хлопчисько в містечку говорив не інакше, як про героя, а серця дівчат танули від одного погляду його блакитних очей. Все своє життя він полював за жінками і майже кожну примудрявся заманити в свої мережи. Але доля зводить Даррела з Мелані, і на цей раз він з подивом виявляє, що у нього є почуття.

Короткий любовний роман № 2 – Жінка, яка боялася кохання

0Лукас Кенфілд, мільйонер і гульвіса цілих вісім років не бачився з Меган Террелл, яка за цей час набула репутацію ділової та холодної жінки. Знову зустрівшись, ці двоє спростували чутки. А може бути, краще дізналися самих себе.

Короткий любовний роман № 3 – Квітковий годинник

42203Уродженку казкової Швейцарії Наталі Буасси і жителя Канади Поля Леблана зблизило спільне, вельме цікаве захоплення – гірські лижі. Ось тільки чим більше вони спільного часу проводять, тим більше вони захоплюються один одним. Правда, як це зазвичай і буває, їх тернистий шлях до високих вершин любові з різних причин виявляється куди складніше, ніж навіть найкрутіші схили і гірські вершини.

Короткий любовний роман № 4 – Пригоди ніжною Амелії

1009477665Автор цієї книги Г. де Растіньяк французький письменник – оповідає про світле і велике кохання дівчини Амелії до свого обранця Ернста, і про те, як навіжена і безжальна інтриганка Александріна, жінка дуже легкої поведінки, зруйнувала щастя двох ніжних люблячих сердець.

Короткий любовний роман № 5 – Подорож у часі

cover_150087Підступний задум, безглузда помилка, непомірна гордість розлучають двох люблячих один одного людей. Але життя знову дає їм шанс, який вони ледь не втратили. І те, що вони його все-таки не упустили, – свідоцтво істинності їх любові.

Дорогі читачі, не забувайте, що в наш час не треба бігти в магазин за новою книгою, все можно почитати онлайн. І хочимо вам позичити – нехай ваші життєві історії будуть підставою для написання найкрасивіших любовних романів в світі. І обов’язково зі щасливим закінченням!