Як вийти заміж?

Все буде добре

Напевно кожна дівчина в дитинстві хоча б трішечки мріяла про те, як буде виглядати її доросле життя. Обов’язковим пунктом щасливого майбутнього був вдалий шлюб, тобто люблячий і успішний чоловік, красиві і талановиті дітки, сімейні пікніки та поїздки на море. Але як бути, якщо ти вже давно поринула у доросле життя, але нічого цього немає?

78bca253e31e2c0a6570eeb9f02d0eb5

Багато жінок ловлять себе на думці, що вже готові до шлюбу, але з якихось причин про заміжжя залишається тільки мріяти. Це може бути і завантаженість на роботі, брак часу на особисте життя, відсутність гідного чоловіка поруч. Але головною причиною, на думку кращих психологів, є уявний капкан, який жінка ставить сама перед собою. Найпоширеніші «рамки», в які ми себе заганяємо – це стереотипне мислення і моделі поведінки батьків.

У першому випадку, багато дівчат переконані, що ідеальний чоловік «зобов’язаний» і «повинний». Ставши заручником нав’язаних стереотипів, дівчина чекає принца, який буде завалювати дорогими подарунками, у всьому потурати і виконувати всі забаганки. Ще один стереотип твердить про те, що сімейне щастя залежить від віку. Навіть, якщо дівчина в свої 25 зовсім не збирається і не хоче заміж, суспільство нав’язує її це бажання, тому що «вже ж вік». Головне чітко усвідомити для себе, що зробить тебе щасливою, і чого ти чекаєш від заміжжя.

shutterstock_203122618

Другий варіант «рамок» – це узагальнення. З точки зору психологів, кожна людина орієнтується на модель поведінки своїх батьків. Тут можливі дві реакції: «я буду, як мої мама і тато» або «я ніколи не буду, як мої мама і тато». Як би не було, не «приміряй» роль батьків на другу половинку. Прив’язуючи партнера до прикладів зі свого або його життя, ти можеш відштовхувати його, і руйнувати те, що у вас є.

Love_Symbol_Wedding_Day_wallpaper

Якщо ти впевнена, що подібних внутрішніх переконань у тебе немає, а заміж все одно не беруть, то не потрібно впадати в депресію. В першу чергу, потрібно зрозуміти, що у ти маєш, чого ти хочеш, і як ти можеш цього досягти.

  • Якщо у тебе немає кандидата на хорошого чоловіка, то просто уяви його. Як би абсурдно це не звучало, досить просто детально намалювати в голові ідеального чоловіка. Наприклад, як він виглядає, який у нього характер, ким він працює, чим цікавиться та інше. Так ти точно зрозумієш, який чоловік тобі потрібен.
  • Отже, представивши ідеального чоловіка, подумай, якими якостями повинна володіти ідеальна дружина. Які у неї моральні цінності, як вона доглядає за собою, що вміє робити, як поводиться і розмовляє. Проаналізуй, чого тобі не вистачає. Наприклад, навчися йти на поступки, менше вимагай, а більше віддавай сил і уваги під час відносин. Якщо ти по-справжньому хочеш стати люблячою і мудрою дружиною, то чоловік побачить це і не упустить таку жінку.
  • Якщо у тебе є хлопець, але він ніяк не прагне робити тобі пропозицію, проаналізуй, чого він хоче. Зрозумій, як він бачить своє майбутнє життя та ідеальну дружину. Не бійся змінюватися в кращий бік, перш за все заради себе. Навчися готувати, якщо розумієш, що для твого обранця це дуже важливо. Якщо ти не відчуваєш, що він цінує всі старання і не збирається одружитися, не старайся марно. Можливо, це просто не твій чоловік.