Оберіг для дому до Спаса від екстрасенса Олени Курилової

Все буде добре

Хочете захистити свій будинок і родину від усього нечистого? Тоді зробіть спеціальний оберіг, який привнесе у вашу сім’ю тільки любов і благополуччя! Екстрасенс Олена Курилова показала, як його зробити, і розповіла, що символізує кожен з його компонентів!

Вам знадобиться декоративний віник, який необхідно доповнити чотирма видами трав.

Для початку візьміть мінусову траву, яка забирає погану енергетику – це будяк, полин чи звіробій. Далі додайте гілку дуба і гілку берези – символи жіночого і чоловічого начала в будинку, щоб все ладналося у господарів. Наступний компонент – ваша улюблена квітка – він буде відповідати за гармонію і любов в будинку. І останнє – колоски пшениці – символ сімейного здоров’я. Також можете поміняти її на жито.

оберег для дома

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як залучити щастя і любов? Обряди напередодні Спаса від Альони Курилова.

Після того, як ви зібрали свій оберіг, вам необхідно його обв’язати. Вам знадобиться червона стрічка – вона закріпить магічні властивості букетика і захистить від поганої енергетики. Візьміть її шириною приблизно 3 см, а довжина повинна бути 3 ліктя, тобто відміряйте відстань від ліктя до кінчиків пальців і помножте на 3. Напишіть на ній імена всіх членів сім’ї, а якщо ви любите вишивати – можете ці імена вишити. Обв’язуючи оберіг, зробіть 12 вузлів – це магічне число, як кількість святих апостолів. Таким чином, ви захистите всю сім’ю в будинку і закріпите позитивну енергетику.

Оберіг розмістіть прутиками вгору. Тільки в цьому випадку захист буде працювати. Повісити його необхідно біля дверей чи вікна, а також у місці, де збираються гості – найчастіше це кухня. Зберігайте такий оберіг рік, потім на наступний Спас поновіть букетик, та магічні властивості відновляться.

Готово! Тепер ваш будинок під захистом! Прислухайтеся до порад нашого екстрасенса і у вашій родині завжди пануватиме благополуччя.