Як залучити щастя та кохання? Обряди напередодні Спаса від Альони Курилової

Все буде добре

«Хочете зміцнити здоров’я, залучити успіх у справах і досягти розуміння з коханим? Тоді підготуйте яблука, мед і мак!» стверджує екстрасенс Олена Курилова. Вона розповіла, які обряди потрібно робити на Медовий і Яблучний Спас.

Обряд для здоров’я

Вам потрібно замочити пучок полину в 1 літрі кип’яченої води, трохи остудити. Полин трава, яка здатна очистити тіло від поганої енергетики. Потім додати туди дрібку солі, яка захистить від зурочення і 3 столові ложки меду. Мед  це багатюще природне джерело енергії, якою насититься ваш організм. Цю суміш необхідно добре розмішати і додати у ванну з водою. Після цього обряду ви змиєте з себе негативну енергетику і відчуєте прилив нових сил, а ваше самопочуття поліпшиться.

Медовий Спас ще називають Маковеєм, адже здавна вважалося, що в цей час дозрівають і макові головки. Мак також забирає на себе негативну енергетику з людини. Якщо ви відчули занепад сил, млявість останнім часом поліпшити ваш стан зможе мак. Візьміть 3-5 крупинок і покладіть їх в кишеню одягу або в взуття, в якому ходите. Головне  щоб мак був завжди з вами, і його було важко витрусити. Також це хороший спосіб захисту від зурочення.

мак

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фаршировані яблука з чорносливом до Спаса.

Обряд для благополуччя

Пшениця це символ достатку і благополуччя, який буде притягувати все хороше у ваших справах. Для обряду вам знадобиться мішечок червоного кольору (10 см на 10 см). Яскравий відтінок залучає фінансові можливості. Пшеницю треба заздалегідь очистити таким чином, ви позбавитеся від невезіння і проблем, які могли супроводжувати вас в справах. Візьміть максимальну кількість пшениці для того, щоб успіх максимально йшов до вас у руки, потім висипте в мішечок і зав’яжіть ниткою на 4 вузли, як кількість стихій. Після того, як ви його наповнили і зав’язали, потрібно обов’язково помістити мішечок на вашому робочому місці.

meshok-s-pshenitsey

Обряд для пробудження почуттів

Для досягнення взаєморозуміння і пробудження нових почуттів потрібно розрізати яблуко на 8 рівних часточок. Вісімка символізує нескінченність ваших стосунків. Далі додайте в кожну частину по 1 чайній ложці меду символ солодкості вашого сімейного життя. Наступний крок: 4 часточки віддайте своєму партнеру, а 4 з’їжте самі. Цим обрядом ви підтверджуєте, що є половинками одного цілого, і тепер вас нічого не розділить.