Обряд для підвищення на роботі від мольфарки

Все буде добре

Дуже часто виходить так: начебто все нормально, а підвищення не настає. Просто людині не вистачає вдачі, щоб піднятися вище по кар’єрних сходах. Тому потрібно трошки допомогти. Найдоречнішою  допомогою для чоловіка стануть магічні шкарпетки!

Чому саме шкарпетки? Наші мрії і прагнення  – це образи. Уявіть свою мрію – все дуже просто. Кар’єра – це сходи, по сходах ми йдемо ногами, а на ноги одягаємо шкарпетки і черевики. Можна зробити заговір і на черевики, але вони не торкаються, безпосередньо, шкіри людини, тому і вплив буде не таким дієвим! Найкращим варіантом, у цьому разі, будуть шкарпетки.

У вівторок, після 12 години дня, йдіть до магазину за шкарпетками. Потрібно, щоб робили ви це на самоті. Купуючи шкарпетки, киньте швидкий погляд через ліве плече і скажіть: «Шкарпетки купую – милому вдачу пророкую». Коли прийдете додому, шкарпетки потрібно випрати в проточній воді зі словами: «У воду шкарпетки опускаю – милому вдачу залучаю. Ведіть його до найвищої ланки, до самих висот. Слово моє міцно, слово моє лєпко».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обряд для надбавки до зарплати від мольфарки Магдалени Мочіовскі

ВАЖЛИВО: Використовуйте для обряду тільки нові шкарпетки!

Подаруйте, або просто віддайте шкарпетки чоловіку не пояснюючи нічого! Найголовніше, аби він хоча б 3 рази одягнув саме ці шкарпетки. Якщо ви не впевнені в цьому, то можна одразу купити декілька пар і зробити з усіма цей обряд. Шкарпетки найкраще дарувати в середу та п’ятницю.

Купуйте шкарпетки тільки з натуральних тканин. Вони краще накопичують гарну енергетику, ніж синтетичні матеріали!

Нікому не розповідайте про ваш амулет,  щоб не викликати заздрість.

Після створення будь-якого амулету, покладіть його до своїх особистих речей, наприклад до шафи з одягом, щоб підкріпити свій з ним зв’язок.

І після цього кожний амулет треба «активувати».

Після того, як ви зробили всі маніпуляції, протягом кількох наступних днів, як мінімум, три рази на добу торкайтеся його (амулета) і думайте тільки про виконання ваших бажань, наприклад: «Мій чоловік зійде на гору кар’єрних сходів».