Головні убори осінь-зима 2016: що буде модно?

Все буде добре

Головні убори давно перестали бути виключно захистом від холоду і вітру, адже в світі моди поєднання цих аксесуарів, а також вони самі – справжнє мистецтво! Що буде в тренді восени-взимку 2016 року? Розберімося разом з вами просто зараз!

1. Французькі берети нам вже давно знайомі, і цього сезону вони знову повертаються на обкладинки журналів, покази іменитих дизайнерів, а також поповнюють гардероби всіх модниць!

2

14

2. Пов’язки на голову в 2016 році сміливо поєднуються з різними стилями одягу, фактурами та кольорами! Вовняні, хутряні, в’язані, з візерунками і без – експериментуйте сміливо!

3

3. Вже не перший сезон широкополі капелюхи вважаються трендовими, цієї осені вони ще більше доповнюють модні вбрання. Зверніть увагу, що носити їх можна не тільки зі звичним для багатьох класичним стилем, а й з будь-якими іншими!

6

Читайте також: Макіяж осінь 2016: модні тренди

5

Також цікавинкою модних будинків стало поєднання хустки з капелюхом.

4

4. Хустки, власне, заслуговують окремого місця в списку найактуальніших осінніх атрибутів. Шовкова косинка додасть вашому зовнішньому вигляду вишуканості та витонченості.

7

5. Шапки з помпонами. Не тільки різнокольорові, веселі та яскраві, але і стримані хутряні, вовняні варіації стають необхідною частиною осінньо-зимового гардеробу.

8

6. Головні убори з об’ємною в’язкою – хіт сезону. Форму і колір можна вибрати абсолютно будь-яку.

9

10

11

7. Трендовим модним аксесуаром цього року стає і хутряна шапка! Найпопулярніша модель – вушанка.

12

13

Не забувайте, що саме маленькі деталі створюють досконалий образ! Підійдіть до цього питання серйозно, і осінньо-зимовий період стане для вас теплим, затишним та неймовірно красивим!