Психологічні прийоми: топ-5 на кожен день

Все буде добре

Привернути увагу співрозмовника до себе з першої секунди, отримати бажану відповідь від людини, уникнути сварки з керівництвом та багато іншого! Саме на це здатні не чудеса, а психологія. Які прості прийоми можуть стати в нагоді вам практично щодня? Дізнайтеся в нашій добірці!

ea2d70fbec1a5b15a2cbbb4d77641add

1. Зрозуміти, що з усієї компанії людина зацікавлена ​​саме в вас, допоможуть 2 хитрощі: сміючись, кожен інстинктивно кидає погляд на того, хто йому симпатичніший, також зверніть увагу на взуття: на кого воно повернуте – у тій людині і зацікавлений співбесідник.

2. Два простих прийоми допоможуть вам і швидше вставновити зв’язок при знайомстві: намагайтеся відразу запам’ятати ім’я нового друга та звернутися до нього саме так, а також зверніть увагу на колір його очей. Такий зоровий контакт допоможе швидше встановити довіру між вами.

Читайте також: Як скласти список життєвих цілей і досягти їх?

3. Завищуйте ціну. Давно відоме поняття, але застосовується не всіма. Коли людина просить вас про щось, завищуючи ціну (вимоги, завдання і т.д.), на які ви, швидше за все, не погодитеся, а потім пропонує ціну нижче (яка насправді і була оптимальною), ви охочіше надасте перевагу такій пропозиції, адже тепер вам є з чим порівнювати. Якщо ви не збираєтеся використовувати такий прийом у житті, вам варто про нього знати, щоб не попастися до психологічного капкану.

4. Якщо хочете отримати чесну відповідь співрозмовника на своє питання, при першій же паузі в розмові, подивіться кілька секунд йому пильно і мовчки в очі. Як правило, людина захоче заповнити порожнечу, швидше за все, давши вам розгорнутішу та чеснішу відповідь на запитання.

Читайте також: Осіння депресія: як боротися або не допустити 

5. Позбувайтеся сміття і всього зайвого: на робочому столі, комп’ютері, в будинку, скрізь! Це не тільки допоможе підтримувати чистоту, а й звільнить вас від непотрібних думок, а також дасть більше простору для нових ідей, цілей та планів.

Пам’ятайте, головний психологічний прийом – це ваш настрій! Мисліть позитивно, помічайте прекрасне навколо і частіше посміхайтеся!