Гороскоп на сьогодні (23 листопада 2016) від «Все Буде Добре»

Все буде добре

Гороскоп на сьогодні – 23 листопада 2016 – попереджає про те, що всім знакам зодіаку варто бути вкрай уважними і вимогливими до себе, щоб уникнути конфліктів і небезпек.

Читайте також: Гороскоп на тиждень з 21 до 27 листопада від Хаяла Алекперова

Гороскоп на сьогодні – ОВЕН (21 березня – 19 квітня)

День боротьби із зовнішнім оточенням, наклепу, непорядних вчинків у ваш бік. Але остерігайтеся емоційних проявів свого роздратування – можете погіршити свою ситуацію.

Гороскоп на сьогодні – ТЕЛЕЦЬ (20 квітня – 20 травня)

Ваш оптимізм приведе вас до успіху. Вам поталанить навіть у тому, чого ви не пробували раніше, так що сміливо беріться за нове.

Гороскоп на сьогодні – БЛИЗНЮКИ (21 травня – 20 червня)

Гороскоп на сьогодні – 23 листопада 2016 – обіцяє Близнюкам важкий день. Але женіть дурні думки геть. І не відмовляйте собі у розвагах. Дозвілля ввечері допоможе зняти наслідки денного стресу.

Читайте також: гороскоп на сьогодні – 24 листопада 2016

Гороскоп на сьогодні – РАК (21 червня – 22 липня)

Раки, у цей день вам буде вкрай складно зосередитися, тому не плануйте сьогодні ділових зустрічей і не беріться за справи, з якими ви не впевнені, що впораєтеся.

Гороскоп на сьогодні – ЛЕВ (23 липня – 22 серпня)

Левам гороскоп на сьогодні – 23 листопада 2016 – пророкує жорстке протистояння із керівництвом та колегами. Проявіть терпіння і тричі подумайте перед тим, як щось сказати або зробити.

Гороскоп на сьогодні – ДІВА (23 серпня – 22 вересня)

Сьогодні такий день, що вам захочеться скласти руки, зустрівшись із проблемою. Але не робіть цього, і не відкладайте рішення складних питань на потім. Приділіть увагу здоров’ю дітей.

Гороскоп на сьогодні – ТЕРЕЗИ (23 вересня – 22 жовтня)

Терези, сьогодні добрий день для спілкування: як для вдалих знайомств, так і для відновлення старих зв’язків. А ось подорожі не рекомендовані.

Гороскоп на сьогодні – СКОРПІОН (23 жовтня – 21 листопада)

Гороскоп на сьогодні – 23 листопада 2016 – каже, що для Скорпіона настане день втрат. Тому не варто підписувати фінансові угоди, робити великі інвестиції, укладати шлюб.

Гороскоп на сьогодні – СТРІЛЕЦЬ (22 листопада – 21 грудня)

Для Стрільців наступає небезпечний день, повний ілюзій і спокус. Тримайте себе в руках, будьте відповідальні в роботі і міжособистісних відносинах.

Гороскоп на сьогодні – КОЗЕРІГ (22 грудня – 20 січня)

День загрожує Козерогам безліччю конфліктів. Уникайте людних місць. Не виключена серйозна загроза здоров’ю. Від вас вимагається сміливість і витримка.

Гороскоп на сьогодні – ВОДОЛІЙ (21 січня – 18 лютого)

Водолії можуть піддатися оманливому враженню, що все налагодилося. Все ж зберігайте пильність і не розслабляйтеся при спілкуванні із керівництвом та колегами. Уникайте знайомств.

Гороскоп на сьогодні – РИБИ (19 лютого – 20 березня)

Гороскоп на сьогодні – 23 листопада 2016 – попереджає, що у вас може виникнути непереборна жага до нових знань і знайомств. Це схвально, але не втрачайте пильності. Укладання фінансових угод не рекомендується.

Усі труднощі ми переживемо разом! Усі успіхи ми відсвяткуємо також разом! Все буде добре!