Чорна п’ятниця 2016 в Україні: як раціонально пройтися магазинами

Все буде добре

Вчора ми вам розповіли, де у київських торгових центрах пройде Чорна п’ятниця 2016, обіцяють найбільші знижки та найцікавіші розваги для дорослих і дітей.

Але пам’ятайте: женучись за дешевими товарами, ви можете витратити набагато більше, ніж планували! Даємо вам кілька порад, як дійсно заощадити!

чёрная пятница – не покупаем лишнего

Критичний підхід до шопінгу просто необхідний!

Всім відомо, що навіть у супермаркет не варто ходити голодним, інакше є ризик змести все полки з смачненьким. Що вже казати про магазини одягу та косметики, у яких за відсутності продуманого підходу, можна залишити мало не цілий статок! Та й ще більше шансів, що вчинена у поспіху і ажіотажі покупка не стане у нагоді.

Наша порада №1: складайте списки. Складайте списки навіть тоді, коли вам потрібно не більше двох-трьох речей. В момент розпродажу в яскравому, прикрашеному торговому центрі можна просто розгубитися. І ви елементарно можете забути купити необхідне, набравши натомість гору не настільки важливого. Потрібні чоботи на зиму? Насамперед купуйте чоботи на зиму, і якщо із закладеного бюджету щось залишиться, побалуйте себе і незапланованим подарунком самій собі.

Порада №2: за можливості, під час акції Чорна п’ятниця 2016 ходіть до перевірених магазинів, покупки в яких ви вже здійснювали. Або, принаймні, відвідували і придивлялися. Не виключено, що розпродаж може виявитися просто написом на ціннику, а ціни залишаться незмінними або ж нижчими, але далеко не на заявлене число відсотків.

Отже, Чорна п’ятниця 2016 в Україні – саме час оновити гардероб і докупити щось у дім для затишку (поки все не подорожчало ще більше). Але обирайте вдумливо: потрібні покупки принесуть куди більше радості, ніж спонтанні. Все буде добре!