День домашніх тварин: добірка фото експертів Все Буде Добре з їх улюбленцями

Все буде добре

Сьогодні наша ведуча Надія Матвеєва нагадала: 30 листопада – Всесвітній день домашніх тварин! І як? Надя виклала фото зі своїми чудовими котами в Інстаграм! Незабаром до флешмобу долучились й експерти «Все буде добре»: психолог Анна Кушнерук опублікувала у Фейсбуці пронизливий пост про свого маленького коргі, який допоміг її синові подолати страх перед собаками, а наша улюблена гостя, актриса Ольга Сумська, зізналась у любові до своєї чіхуахуа!

У Надії Матвеєвої вдома живуть двоє чудових пухких котів: короткошерстний британець Сантьяго і курильський бобтейл Сем. Шкода, що на фотографії не видно, якої насправді довжини хвостик у молодшого кота 😉

Коты Нади Матвеевой

Надя Матвеєва стверджує, що до появи у своєму житті котів Сантьяго, в потім і Сема, любила лише собак

Психолог Ганна Кушнерук в День домашніх тварин поділилася з читачами блогу, чим їй допоміг у житті собака на прізвисько Бося:

Сегодня международный день домашних животных. Знаете, моя жизнь и жизнь сына изменилась по- настоящему к лучшему с появлением Босиила, он же Боська, он же Бостон ( как его Дима зовёт :)( почему- то!!!). Я хочу всем пожелать этого счастья жить с домашним животненьким))) Отступает и невроз, и фобии))) Сердце наполняется любовью , нежностью и постоянно радостно рядом с ним ) Бося – чудо ![…] Мой сын больше не боится собак ) совсем ) Боялся. Бося и это исправил ) Да, это не гигиенично , он портит ценные вещи и шкодит , если что-то его обижает. Но он – весёлое чудо , которое делает жизнь счастливей)

Собака Анны Кушнерук

Ганна Кушнерук фотографує пса Босю, який любить обійматися

Собака Анны Кушнерук

Син Ганн Кушнерук на прогулянці з Босєю

Ольга Сумська, певно, дуже любить свою собаку, тому радо поділилася новими милими світлинами у Всесвітній день домашніх тварин.

Всесвітній день домашніх улюбленців..Моя ніжна,вірна красуня Джесіка❤️

Собака Ольги Сумской

Ольга Сумська з улюбленицею Джесікою

Дружина нашого експерта з юридичних питань Михайла Присяжнюка Валерія з гумором розповіла про те, як їй родині важливий пес Річард:

День домашних животных – день друзей! Друзей настоящих и преданных! У нас с Михаилом Присяжнюком трое детей: дочка, сын и волосын))) Он наш Ричард – наше богатство и изюминка нашей большой семьи!

Семья Михаила Присяжнюка

А багато експертів і друзів передачі, мабуть, просто не знали, що сьогодні теж варто викласти у соцмережі фото з домашнім улюбленцем. Але ми відшукали знімки їхніх тваринок!

Милого і кумедного собаку кулінарного експерта Ектора Хіменес-Браво звуть Чоко.

Эктор и Чоко Чоко Собака Эктора

А рукодільница Ольга Волкова є «мамою» чарівного бігля на прізвисько Шерлок. Супруг експерта з хендмейду навіть підписує фото пса не інакше як #ШерлокВолков

Собака Ольги Волковой volkova2

Але всіх перевершила візажист Олена Мельник! Ми знайшли так багато її фото з собаками, що довелося робити великий колаж! Цікаво, які з них належать їй? 😉
Лена Мельник и собакиА насправді в Оленочки точно є кішка!

Выходной! наконец-то все три девочки дружно вместе

Лена Мельник с дочкой и кошкой

Олена Мельник з донькой і кішкою

Всесвітній день домашніх тварин запропонували відзначати 30 листопада ще в 1931 році в Італії під час з’їзду захисників природи! Обов’язково обійміть сьогодні свого улюбленця (якщо, звичайно, це дозволяє його вид і порода). І пам’ятайте: вашої любові і турботи потребують не тільки тварини, що живуть з вами, а й ті, що позбавлені будинку або живуть у притулках! Допомагайте волонтерам і зоозахисникам! Підгодовуйте і допомагайте надавати ветеринарну допомогу бездомним тваринам (у тому числі допоможіть зі стерилізацією). І все буде добре!