Ігри для компанії на Новий рік 2017

Все буде добре

Новий рік – це свято справжнього чародійства, яке асоціюється не тільки з застіллям і очікуванням бою курантів, а й з веселощами в компанії найближчих! Як наповнити ніч, до якої залишилося менше ніж місяць, яскравими враженнями? У цьому вам допоможуть різноманітні новорічні ігри для компанії!

Читайте також: де зустріти Новий рік 2017 в Україні

Практично кожному з нас цікаво відкрити таїнство найближчого майбутнього, то чому б не зробити це новорічної ночі? Для цього існує безліч варіантів, ми пропонуємо такі:

Ви можете прикрасити кімнату святковими кульками, попередньо сховавши у них побажання на наступний рік. Кожен, хто входить до кімнати, навмання вибирає свою кульку, після 00:00 дізнавшись, що чекає саме на нього!

Читайте також: як святково прикрасити квартиру на Новий рік 2017

Новорічні ігри для компанії допоможуть зробити свято незабутнім!

Новорічні ігри для компанії допоможуть зробити свято незабутнім!

Також оголошення побажань можна зробити урочистішим. Виберіть 2 людини, після чого тільки одному дайте мішечок з побажаннями, а другому – з іменами всіх присутніх. Одна людина зачитує ім’я людини, а друга навмання вибирає побажання на рік. Не забувайте, що всі побажання мають бути позитивними і веселими!

Допоможе розважитися і гра «Новорічних атрибутів». Кожен по черзі називає по одному новорічному атрибуту (Дід Мороз, Снігуронька, ялинка, мандарини, подарунки і т.д.). У кого варіанти закінчуються – вибуває з гри, отримуючи символічне покарання, ну а переможцю варто підготувати сюрприз!

Читайте також: що подарувати дитині на Новий рік 2017

Активніше провести час у рамках закритого приміщення допоможе гра «Снайперських зимових кульок»! Для цього вам знадобиться вата (щоб зробити снігові кульки) і місткості, до яких можна кидати кульки. Компанія ділиться на 2 команди (або більше, залежить від кількості осіб), ємності ставляться на зручну відстань, команди отримують по певній кількості кульок (наприклад, по 1-й для кожної людини) і намагаються по черзі попасти в пропоновану ціль. Команда-переможець отримує приз або загадує бажання суперникам.

Розслабитися після активних дій допоможе гра «Тост за алфавітом». По черзі кожен бажає щось своїм друзям в алфавітному порядку, якщо хтось не може придумати тост на отриману ним букву – програє, отримуючи завдання від своїх друзів.

Читайте також: як зробити Діда Мороза і Снігуроньку своїми руками

NewYear

Одна з найвідоміших усім ігор «Крокодил» також допоможе весело провести новорічну ніч 2017. Без допомоги звуків один з компанії показує слово або прислів’я, а інші повинні вгадати, що ж він показує. Варто вибрати певну тематику, звичайно, найатмосфернішою буде святкова. Хто відгадує слово – той і показує наступним, а загадує той, хто показував попереднє.

Розкрити свою уяву та креативність допоможуть «Новорічні новини». Вам необхідно підготувати таблички з набором слів, які не пов’язані один з одним (близько 5-ти) для кожного учасника. Після того, як кожен отримає свою табличку, йому необхідно якомога швидше придумати історію зі словами, які йому дісталися. Звичайно, з веселими та цікавими варіантами вийдуть і смішні історії.

Такі ігри для компанії на новий рік 2017 дозволять провести вам час весело та отримати масу позитивних вражень. До речі, Хаял Алекперов, один з найсильніших екстрасенсів телеканалу СТБ вже дав рекомендації в чому зустрічати рік Вогняного Півня 2017 – не пропустіть!