Гороскоп на сьогодні (3 грудня 2016) від «Все Буде Добре»

Все буде добре

Гороскоп на сьогодні – 3 грудня 2016 – вказує на те, що ця субота є досить неоднозначним днем. Уникайте спокус та не біжіть негайно втілювати раптові ідеї. Будьте розсудливими.

Читайте також: Гороскоп на тиждень з 28 листопада до 4 грудня від Яни Пасинкової

Гороскоп на сьогодні – ОВЕН (21 березня – 19 квітня)

Сьогодні критичний день для Овнів: вас можуть підстерігати ілюзії і розчарування. Будьте обережні. Але при цьому критично ставтеся і до себе також. Це допоможе уникнути багатьох помилок.

Гороскоп на сьогодні – ТЕЛЕЦЬ (20 квітня – 20 травня)

Тельці досить неврівноважені у цей день. Слідкуйте за словами. Необережне зауваження може серйозно зачепити близьку вам людину. 3 грудня рекомендується провести на природі.

Гороскоп на сьогодні – БЛИЗНЮКИ (21 травня – 20 червня)

Гороскоп на сьогодні – 3 грудня 2016 – повідомляє, що день сповнений спокус і обману. Ймовірно, інформація, що надходить до вас, дуже спотворена. Великий ризик головного болю і поганого самопочуття.

Гороскоп на сьогодні – РАК (21 червня – 22 липня)

Раки можуть відчувати сильні головні болі і дратівливість. Допоможе вода! Вирушайте всією сім’єю у басейн. Якщо це неможливо, приділіть багато часу банним процедурам.

Гороскоп на сьогодні – ЛЕВ (23 липня – 22 серпня)

Леви, ви сьогодні дуже прямолінійні. Стримуйте свій запал, зменшіть активність, і багатьох неприємностей і конфліктів вдасться уникнути.

Гороскоп на сьогодні – ДІВА (23 серпня – 22 вересня)

Гороскоп на сьогодні – 3 грудня 2016 – наполегливо радить Дівам не йти на поводу у своїх емоцій. Більше критичного ставлення до себе і справедливості до оточуючих – і все обійдеться.

Гороскоп на сьогодні – ТЕРЕЗИ (23 вересня – 22 жовтня)

Терезам сьогодні випаде щасливий випадок, який зумовить ваш настрій і самопочуття надовго. Вас будуть переповнювати ніжність і любов, у душі запанує гармонія.

Гороскоп на сьогодні – СКОРПІОН (23 жовтня – 21 листопада)

Для Скорпіонів 3 грудня – сприятливий день у всіх сферах. Фінансові операції принесуть дохід, творчість знайде вдалий вираз, у спілкуванні з рідними все теж буде добре.

Гороскоп на сьогодні – СТРІЛЕЦЬ (22 листопада – 21 грудня)

Стрільці, що не розпорошуйте свою енергію даремно. Добре подумайте про те, чи всі у вашому оточенні гідні вашої прихильності. Будьте обережні, уникайте фізичних навантажень, переїдання, зловживання спиртним.

Гороскоп на сьогодні – КОЗЕРІГ (22 грудня – 20 січня)

У Козерогів настав день вдалого довгострокового планування. Все, чого буде дано старт сьогодні, виявиться успішним і плідним.

Гороскоп на сьогодні – ВОДОЛІЙ (21 січня – 18 лютого)

Гороскоп на сьогодні – 3 грудня – повідомляє, що Водолії нарешті заслужили спокійний відпочинок. Всі давні справи нарешті завершаться. Ви також знайдете відповіді на питання, що давно мучили вас.

Гороскоп на сьогодні – РИБИ (19 лютого – 20 березня)

Риби сьогодні активні, але при цьому спокійні. Єдине, вас може схвилювати раптове болісне бажання побачитися з колишньою симпатією. Женіть ці почуття геть. Краще зосередитися на нових знайомствах.

Гарної вам суботи, приємного відпочинку, і Все буде добре!