Які види пілінгу можуть нашкодити шкірі?

Все буде добре

У зимовий період наша шкіра, захищаючись від морозу, нарощує верхній роговий шар. Якщо ж неправильно за ним доглядати, він стає сухим і починає лущитися. Потім ми починаємо втирати мало не всі засоби, щоб врятувати нашу ніжну шкіру, і часом тільки погіршуємо ситуацію. І тепер наш експерт Роман Мєдний назвав ще одну поширену помилку по догляду за шкірою у холоди!

Коли креми не допомагають від лущення – ми починаємо це все знімати за допомогою пілінгових засобів. І як наслідок травмуємо шкіру. Місця, де було лущення, стають світлішими, ніж вся поверхня шкіри, таким чином, наша шкіра покривається плямами. Агресивний пілінг лише пошкоджує епідерміс, підсилює обезводнення і травмує обличчя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як живильний крем може вас спотворити?

Замініть агресивний пілінг більш легкими засобами. Скраби кремоподібної текстури для делікатного очищення обличчя і тіла повинні мати у своєму складі 3 основних елементи:

  • Цераміди – перешкоджають втраті вологи, відновлюють пошкоджені структури.
  • Екстракт грейпфрута – додає шкірі гарне сяйво, звужує пори, візуально зменшує дрібні зморшки і сприяє вирівнювання пігментації.
  • Гліцеринова кислота – відновлює гідробаланс. Робіть глиняні і грязьові маски з ефірними маслами – вони зволожують і делікатно очищають шкіру.