Гороскоп на сьогодні (9 грудня 2016) від «Все Буде Добре»

Все буде добре

Гороскоп на сьогодні – 9 грудня 2016 – застерігає від вияву негативних емоцій. Не дозволяйте прикрості і роздратуванню вирішувати за вас. Будьте розсудливі, і багатьох проблем вдасться уникнути.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп на тиждень з 5 до 11 грудня від Анни Гальєрс

Гороскоп на сьогодні – ОВЕН (21 березня – 19 квітня)

Овни, зірки кажуть, що сьогодні ви повинні бути працелюбні і наполегливі. Можливо, вам доведеться взятися за щось абсолютно нове. Але не забудьте закінчити зі старими справами теж.

Гороскоп на сьогодні – ТЕЛЕЦЬ (20 квітня – 20 травня)

Тельцям гороскоп на сьогодні – 9 грудня 2016 – обіцяє милість пані удачі. Особливо фортуна прихильна до людей творчих професій.

Гороскоп на сьогодні – БЛИЗНЮКИ (21 травня – 20 червня)

Близнюки, у вас з’явилися заздрісники. Тому поводьтеся скромно і тактовно, щоб не провокувати їх. Якщо ви запам’ятали сон, який наснився вам напередодні, знайте: він віщий на місяць.

Гороскоп на сьогодні – РАК (21 червня – 22 липня)

День, особливо його перша половина. несприятливий для вирішення ділових питань. Не виключено, що ви щось упустите, і потім вам захочеться «відмазатися» від своєї провини. Не робіть цього. Якщо ви в розгубленості, попросіть допомоги у друзів.

Гороскоп на сьогодні – ЛЕВ (23 липня – 22 серпня)

Гороскоп на сьогодні –9 грудня 2016 –попереджає Львів про те, що їм доведеться сьогодні поступитися деякими своїми принципами, навіть авторитетом заради уникнення конфлікту.

Гороскоп на сьогодні – ДІВА (23 серпня – 22 вересня)

Діви, ви сьогодні можете собі відчувати дратівливими і втомленими. Не виливайте свій негатив на оточуючих. Постарайтеся пересилити себе і направити в їх сторону любов і позитив.

Гороскоп на сьогодні – ТЕРЕЗИ (23 вересня – 22 жовтня)

Терезам гороскоп на сьогодні – 9 грудня 2016 – говорить про те, що вас сьогодні просто обдурити. Ви можете потрапити під чийсь вплив і опинитися в залежності.

Гороскоп на сьогодні – СКОРПІОН (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіони можуть сьогодні отримати неприємну інформацію про близьких. Постарайтеся не гарячкувати, розібратися в ситуації спокійно і вчинити справедливо. Злість призведе до занепаду сил.

Гороскоп на сьогодні – СТРІЛЕЦЬ (22 листопада – 21 грудня)

Стрільцям варто бути уважними і обережними: фортуна сьогодні не вподобає вас. Постарайтеся утриматися від подорожей і вирішення важливих питань: це просто небезпечно сьогодні.

Гороскоп на сьогодні – КОЗЕРІГ (22 грудня – 20 січня)

Козероги, сьогодні у вас можуть відкритися очі на багато неприємних речей. Будьте розсудливі. Постарайтеся не проявляти агресію.

Гороскоп на сьогодні – ВОДОЛІЙ (21 січня – 18 лютого)

Гороскоп на сьогодні – 9 грудня 2016 – пророкує Водоліям вдалий день. Але не варто розслаблятися: ви можете втратити свій шанс –тому будьте уважні і сміливі.

Гороскоп на сьогодні – РИБИ (19 лютого – 20 березня)

Рибам варто розібратися зі своїм самопочуттям і навколишньою дійсністю. Почніть з дому. Тактовно з’ясуйте стосунки з близькими. Не доводьте до конфлікту.

Будьте уважні до себе і оточуючих, і Все буде добре!