Гороскоп на тиждень з 12 до 18 грудня від Яни Пасинкової

Все буде добре

Екстрасенс Яна Пасинкова розповіла, що Місяць на тижні з 12 по 18 грудня має особливий вплив на емоції. З магічної позиції, ми будемо буквально «зачаровані» Місяцем. Тому весь тиждень до свята Святого Миколая буде казковим. Кожен знак зодіаку уособлює певного персонажа слов’янської казки.

Сказочный гороскоп

Гороскоп з 12 до 18 грудня 2016 – Овен

Змій Горинич на цьому тижні – це ви. Цей казковий персонаж невгамовний: він то село норовить спопелити, то богатиря перемогти. Так і ви у ці дні будете мати бажання в переносному сенсі щось спалити. Дуже ймовірні сварки з близькими через те, що вам буде здаватися, ніби ви знаєте більше за них! Тому намагайтеся тримати своє «полум’я» при собі. Так ви уникнете особистих проблем.

Гороскоп з 12 до 18 грудня 2016 – Телець

Тельці, на цьому тижні ви – Василиса Премудра. Як відомо, у цієї казкової царівни хист до спілкування з усілякими представниками флори і фауни. Тому на цьому тижні ви, як і Василиса, зможете знайти спільну мову з будь-якою людиною і залагодити всі конфлікти. Але будьте обережні: на цьому тижні ви можете познайомитися з людиною, яка на перший погляд здасться вам дуже приємною, однак насправді виявиться не такою. Довіряйте своїй інтуїції.

Гороскоп з 12 до 18 грудня 2016 – Близнюки

Близнюки, на цьому тижні ви – Колобок. Ваша активність, іноді наївність, і мінливість планів може «прикотити» вас до біди! Сто разів подумайте, а краще уявіть наслідки прийнятого рішення. Особливо уважно поставтеся до непередбачених поїздок. Поспіх і спонтанність на цьому тижні ні до чого!

Гороскоп з 12 до 18 грудня 2016 – Рак

Раки, на цьому тижні ви – Царівна Несміяна. Вам, немов цій казковій принцесі, що нікаоли не усміхається, буде здаватися, що світ проти вас, приводів для радості і посмішок немає. Щоб відігнати від себе такий похмурий настрій, намагайтеся не залишатися на самоті, зателефонуйте або зустріньтеся з близькими або друзями. Повірте: доброзичливе оточення не дасть сумувати.

Гороскоп з 12 до 18 грудня 2016 – Лев

На цьому тижні Царівна-Жаба – це ви. Як у знайомої нам усім казці, вона, сидячи в болоті, зловила стрілу царевича, так і вам на цьому тижні може повезти в коханні. Можливо, на вас тільки чекає зустріч з вашим обранцем, а можливо той, хто вже поруч, докладає всіх зусиль, щоб позбавити вас жаб’ячої шкіри! Дайте волю почуттям, і ваше особисте життя принесе вам багато приємних сюрпризів.

Гороскоп з 12 до 18 грудня 2016 – Діва

Казковий персонаж, якого уособлює на цьому тижні Діва – це Баба Яга. Її, самотню і недружню, всі побоюються, адже живе вона на болоті в хатинці на курячих ніжках, і літає в ступі з мітлою. Діви так само на цьому тижні можуть відлякувати оточуючих своєю дратівливістю і невдоволенням, ризикуючи втратити довіру і повагу близьких. Тому моя вам порада: тримайте себе в руках, а ще краще відгукуйтеся на прохання про допомогу, яка дуже знадобиться оточуючим, щоб не залишитися на самоті, як Баба Яга!

Гороскоп з 12 до 18 грудня 2016 – Терези

Представників цього сузір’я на цьому тижні уособлює Ємеля. Простий і ледачий до неподобства, адже піймавши один раз говорящу щуку, він живе за принципом: «По щучому велінню, по моєму хотінню». Так і вас на цьому тижні здолає величезне почуття безвідповідальності і ліні, і це не дивно, адже останнім часом вам практично не доводилося докладати зусиль, щоб робота кипіла, а справи ладналися. Але з лінню вам пора закінчувати, бо це може негативно вплинути на ваші особисті справи. Переборовши в собі лінь, ви уникнете проблем!

Гороскоп з 12 до 18 грудня 2016 – Скорпіон

Ваш казковий персонаж на цьому тижні – Курочка Ряба. Ви старанно працюєте і ось-ось знесе довгоочікуване золоте яйце. Але будьте обережні, бо як у всім відомій нам казці, може попастися людина, яка позбавить вас всього заробленого. Моя вам порада: не складайте свої золоті яйця в одну корзину.

Гороскоп з 12 до 18 грудня 2016 – Стрілець

Ваш казковий персонаж в ці дні – Жар-Птиця. Як цей волелюбний персонаж потрапив до клітки, спокусившись яблуками, так і ви можете стати жертвою лестощів і обману, прирікаючи себе на неприємності. На цьому тижні вам слід бути обережними з новими знайомствами. Ваша надмірна відкритість і бажання дізнатися щось нове можуть обернутися проти вас.

Гороскоп з 12 до 18 грудня 2016 – Козеріг

Вам здається, що ваше життя комфортне і усталене – але на цьому тижні вам доведеться відчути себе казковою Ріпкою – яку силою змусили покинути зону комфорту. Не поспішайте злитися на друзів або близьких, у яких давно свербіли руки розворушити вас, тому що зміна обстановки і пригоди – це те, що незабаром спричинить неймовірні і дуже позитивні зміни у вашому житті.

Гороскоп з 12 до 18 грудня 2016 – Водолій

Ваш казковий персонаж на цьому тижні – це Лисичка-Сестричка. З одного боку, властиві їй риси – хитрість і спритність – у ці дні можуть допомогти вам в робочих справах. А ось в особистому житті постарайтеся придушити в собі ці якості. Високий ризик, що всі ваші задуми будуть викриті.

Гороскоп з 12 до 18 грудня 2016 – Риби

Риби – на цьому тижні ви Водяний. Філософ, мислитель, який, живучи в болоті з пиявками, постійно задається сумним питанням: «Мені літати хочеться, чому я не можу?» Так і ви на цьому тижні можете загрузнути в рутині, забувши про власні бажання та мрії. Тому раджу вам пригадати про те, що важливо для вас по-справжньому: планували поїздку – негайно вирушайте! Мріяли про нову стрижку або сукню – уперед! Зміни стануть для вас тим ковтком свіжого повітря, який надихне на подальші звершення.