Солодка листівка від чотирирічної кулінарки

Все буде добре

Дивіться сьогодні (15 грудня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

ЧАСТИНА 2: Тест-драйв методів, як убезпечити новорічну ялинку від кота

Що б ви не робили, ваш кіт не припиняє спроб завалити новорічну ялинку? Як приборкати пустуна знають наші експерти – Олена Мельник, Самвел Адамян і Тетяна Литвинова, які методом проб і помилок змогли знайти оптимальний метод боротьби з підвищеною увагою котика до ялинки.

Кулінарка з учасником МастерШеф

Сьогодні Надія Матвєєва приготувала для учасниці «МастерШеф 6» Олени Іващук непросте завдання: приготувати зі звичайного минтая таку страву, яка вразило би навіть найзапекліших гурманів. Але хто з відомих експертів п’ятого сезону прийде без запрошення і кине виклик учасниці шостого сезону «МастерШеф» і хто у підсумку стане кращим? Дивіться в цьому випуску!

Солодкі листівки своїми руками до Дня Святого Миколая

Вам здається, що зробити солодку листівку до Дня Святого Миколая підвладно тільки професійним кондитерам? Сьогодні ми з Олею Мартиновською доведемо, що спекти красиві солодощі зможе навіть дитина!

Перевіряємо поради з інтернету, як почистити штучне біле хутро!

Купивши річ зі штучним хутром, розумієте, що поквапилися, бо воно швидко втратило зовнішній вигляд? Не поспішайте засмучуватися! Ольга Волкова і Катерина Велика сьогодні протестують найпопулярніші способи чищення штучного білого хутра, які обіцяють з легкістю впоратися з цим завданням!

Перевірено блондинками! Тест-драйв народних переконань про мікрохвильовки

Варто покласти в мікрохвильовку предмет не за призначенням, і вона одразу стає бомбою, готової вибухнути ув будь-яку хвилину! «Все Буде Добре» бере удар на себе! Сьогодні ми протестуємо і знайдемо на відповіді найчастіші запитання, що буде з мікрохвильовкою, якщо покласти в неї заборонені предмети. Не пропустіть!