Як відмити келихи до блиску

Все буде добре

Наближаються свята, ви дістаєте келихи з посудної шафи … Ви їх точно мили і протирали насухо, але от біда: вони все одно в розводах і зовсім не блищать. Людмила Шупенюк і Ольга Сумська знають, як вирішити цю проблему! Пропонуємо по рецепту від експерта!

stakan-1

Проблема №1: Розводи на келихах

Рецепт від Людмили Шупенюк: Готуємо щадний засіб з поташем: 1 л води, 3 ст. л. бікарбонату амонію (двовуглекислого амонію – NH4CO3), 1 ч. л. поташу. Опускаємо посуд на 15 хвилин. Сполікуємо у холодній підсоленій воді і протираємо.

Рецепт від Ольги Сумської: Товчемо 6 таблеток активованого вугілля на 1 л води. Закладаємо келихи в воду з вугіллям на 15 хвилин. Споліскуємо у підсоленій воді і протираємо посуд.

Проблема №2: Наліт на келихах

Рецепт від Людмили Шупенюк: Промиваємо келихи в розчині з 50 г хлорного вапна на 2 літри води. Споліскуємо келихи у підсоленій воді.

Рецепт від Ольги Сумської: 200 г зубного порошку розчинити в 2 л холодної води і помити цим розчином склянки. Споліскуємо келихи у підсоленій воді.

Проблема №3: ​​Зелений наліт у вазі

Рецепт від Людмили Шупенюк: Для видалення зелені з вази рекомендується на 15 хвилин покласти мідну монету або маленький моточок мідного дроту і додати перекис водню.

Рецепт від Ольги Сумської: Манка як скраб: 2 ст. л. манної крупи, 3 ст. л. гірчичного порошку, 8 ст. л. кип’яченої води. Перемішуємо компоненти, і натираємо засобом вазу зовні і зсередини. Тримаємо 3 хвилини скраб, споліскуємо у теплому розчині марганцівки.